Značajan doprinos

Djelatnicima u košarkaškom športu: trenerima, igračima, sucima, pomoćnim sucima, opunomoćenicima, povjerenicima i drugim osobama ili tvrtkama koje su dale značajan doprinos u razvoju košarke, njenoj promociji ili njenom širenju dodjeljuju se priznanja.

 Priznanja po sezonama

Godina Nagrađeni Priznanje
2007. Šikić Josip (Križevci) Značajan doprinos u razvoju i popularizaciji košarke u gradu Križevci i Koprivničko-križevačkoj županiji 
Komes Željko (Koprivnica) Značajan doprinos u razvoju i popularizaciji ženske košarke u gradu Koprivnici i Koprivničko-križevačkoj županiji 
2006.
Kapusta Boris (Koprivnica) Značajan doprinos u razvoju i popularizaciji košarke u gradu Koprivnici i Koprivničko-križevačkoj županiji
Osnovna škola Sokolovac (Sokolovac) Doprinos u popularizaciji košarke i ostvareni značajan rezultat na državnom prvenstvu Osnovnih škola u ženskoj košarci
Osnovna škola prof. F.V. Šignjar (Virje) Doprinos u popularizaciji košarke u osnovnim školama i ostvaren značajan rezultat u ŠKL s mješovitom ekipom učenica i učenika.
2005.
Eisenbeisser Karlo (Koprivnica) Afirmacija košarke na području pisanih medija.
Rašan Ivica (Koprivnica) Afirmacija košarke na području elektronskih medija - interneta.
Tomrlin Đuro (Đurđevac) Dugogodišnji trenerski rad u košarci.
Vedriš Božidar (Novigrad Podravski) Dugogodišnji samopregorni i svestrani rad u košarci.
2004. Tomas Ante (Križevci) Doprinos afirmaciji i razvitku košarke kroz profesorski i trenerski rad.
2003.
Betlehem Damir (Koprivnica) Afirmacija i omasovljenje ženske košarke.
Crnjak Danijel (Koprivnica) Afirmacija i omasovljenje sudačke udruge.
Pintar Zlatko (Virje) Afirmacija i omasovljenje ženske košarke.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Grafičar 0 0
1 Ivančica 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Labrada 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vindija 0 0
1 Virka 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M19 S

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Vedi 1 2
2 Podravac 1 2
3 Koprivnica 1 1
4 Radnik 1 1
5 Bjelovar 0 0
5 Mladost (Đ) 0 0
5 Virka 0 0

M17 S

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Vedi 2 4
3 Virka 1 1
4 Koprivnica 1 1
5 Podravac 1 1
6 Pitomača 1 1
7 Mladost (Đ) 0 0

M15 S

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M13 S

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar muških liga

<< < Rujan 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
no entry in month Rujan 2020 no entry in month Rujan 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 0 0

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Pitomača 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radnik 2 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M11

3x3 M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica 2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Medveščak 22 41
2 Split 22 40
3 Pula 22 38
4 Zadar 22 38
5 Trešnjevka 2009 22 38
6 Ragusa 22 34
7 Zagreb 22 33
8 Šibenik 22 31
9 Plamen Požega 22 27
10 Podravac Gigant 22 26
11 Mursa 22 25
12 Brod na Savi 22 25

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 1 2
2 Virovitica 1 2
3 Vindi 1 1
4 Radnik 1 1
5 Bistra 0 0
5 Podravac 0 0
5 Radost 0 0

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z13VK

Djevojčice Z13 VK

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Radnik 2 4
3 Virovitica 2 3
4 Vindi2 2 3
5 Virovitica 2 2 2
6 Mladost (Iv) 1 1
7 Koprivnica 1 1

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Vindi 1 2
2 Radnik 1 2
3 Virovitica 1 1
4 Koprivnica 1 1
5 Mladost (Iv) 0 0

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0
1 Virovitica 1234 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Rujan 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
no entry in month Rujan 2020 no entry in month Rujan 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Ledene 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi2 0 0

3x3 Z11

3x3 Z11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Kraljice košarke 0 0
1 Mi smo ekipa 0 0
1 Radnik 0 0
1 Suigračice 0 0
1 Vatrene košarkašice 0 0
1 Vatrice 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0