Najbolji suci

Suci

Sezona Najbolji sudac
2016/2017 nije dodijeljeno
2015/2016 nije dodijeljeno
2014/2015 nije dodijeljeno
2013/2014 nije dodijeljeno
2012/2013 nije dodijeljeno
2011/2012 nije dodijeljeno
2010/2011 nije dodijeljeno
2009/2010 Blašković Alan (Križevci)
2008/2009 Kantar Željko (Križevci)
2007/2008 Blašković Alan (Križevci)
2006/2007 Kantar Željko (Križevci)
2005/2006 Begić Zoran (Koprivnica)
2004/2005 Crnjak Danijel (Koprivnica)
2003/2004 Crnjak Danijel (Koprivnica)
2002/2003 Crnjak Danijel (Koprivnica)
2001/2002 Kantar Željko (Križevci)

Sudačke nade

Sezona Najbolja sudačka nada
2016/2017 nije dodijeljeno
2015/2016 nije dodijeljeno
2014/2015 nije dodijeljeno
2013/2014 nije dodijeljeno
2012/2013 nije dodijeljeno
2011/2012 nije dodijeljeno
2010/2011 nije dodijeljeno
2009/2010 Matus Sandro (Križevci)
2008/2009 Vedriš Nives (Novigrad Podravski)
2007/2008 Svoboda Ivan (Križevci)
2006/2007 Gregurić Tomislav (Virje)
2005/2006 Pavić Ivan (Đurđevac)
2004/2005 Kodrić Hrvoje (Koprivnica)
2003/2004 Vedriš Vedran (Novigrad Podravski)
2002/2003 Markovinović Tomislav (Koprivnica)
2001/2002 Blašković Alan (Križevci)

Zapisničari

Sezona Najbolji zapisničar
2016/2017 nije dodijeljeno
2015/2016 nije dodijeljeno
2014/2015 Hrženjak Anja (Virje)
2013/2014 Crnjak Ivana (Koprivnički Bregi)
2012/2013 Crnjak Ivana (Koprivnički Bregi)
2011/2012 Crnjak Ivana (Koprivnica)
2010/2011 Hrženjak Anja (Virje)
2009/2010 Huzjak Marija (Križevci)
2008/2009 Hrženjak Anja (Virje)
2007/2008 Vedriš Nives (Novigrad Podravski)
2006/2007 Hrženjak Anja (Virje)
2005/2006 Špoljar Martina (Virje)

Mjeritelji vremena

Sezona Najbolji mjeritelj vremena
2016/2017 nije dodijeljeno
2015/2016 nije dodijeljeno
2014/2015 Šignjar Lorena (Virje)
2013/2014 Kuzmanović Zoran (Koprivnica)
2012/2013 Horvat Martina (Križevci)
2011/2012 Benčak Lea (Križevci)
2010/2011 Horvat Martina (Križevci)
2009/2010 Sokač Josipa (Križevci)
2008/2009 Vuković Lana (Koprivnica)
2007/2008 Molnar Dino (Virje)
2006/2007 Prović Petra (Koprivnica)
2005/2006 Huzjak Marija (Križevci)

Mjeritelji 24"

Sezona Najbolji mjeritelji 24"
2016/2017 nije dodijeljeno
2015/2016 nije dodijeljeno
2014/2015 Vinković Klara (Virje)
2013/2014 Šenvald Tadej (Virje)
2012/2013 Vareškić Angela (Križevci)
2011/2012 Martinčić Eva (Križevci)
2010/2011 Martinčić Eva (Križevci)
2009/2010 Klobučar Dijana (Križevci)
2008/2009 Golubić Lucija (Koprivnica)
2007/2008 Korade Danijela (Križevci)
2006/2007 Piskor Denis (Virje)
2005/2006 Lojen Lahorka (Križevci)

Zapisnički stol

Sezona Najbolji zapisnički stol
2016/2017 nije dodijeljeno
2015/2016 nije dodijeljeno
2014/2015 Anja Hrženjak, Šignjar Lorena, Vinković Klara (Virje)
2013/2014 Biondić Lara Lucija, Siročić Antonela, Vareškić Angela (Križevci)
2012/2013 Biondić Lara Lucija, Horvat Martina, Vareškić Angela (Križevci)
2011/2012 Lojen Karla, Benčak Lea, Martinčić Eva (Križevci)
2010/2011 Lojen Karla, Horvat Martina, Martinčić Eva (Križevci)
2009/2010 Huzjak Marija, Sokač Josipa, Klobučar Dijana (Križevci)
2008/2009 Kašić Tamara, Vuković Lana, Golubić Lucija (Koprivnica)
2007/2008 Huzjak Marija, Klobučar Dijana, Korade Danijela (Križevci)
2006/2007 Hrženjak Anja, Pintar Vedran, Piskor Denis (Virje)

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 20 36
2 Ivančica 20 35
3 Vindija 20 35
4 Radnik 20 33
5 Grafičar 20 33
6 Međimurje 20 31
7 Virka 20 29
8 Bjelovar 20 29
9 Petar Zrinski 20 26
10 Vedi 20 23
11 Koprivnica 20 0

3ML

Treća muška liga 3ML

# Momčad UT Bod
1 Međimurje wildboarsi 22 41
2 Donji Kraljevec 22 40
3 Čakovec Globetka 22 39
4 Varteks 22 35
5 Rudar 22 34
6 Lepoglava 22 34
7 Kotoriba 22 34
8 Petrijanec 22 32
9 Dubravčan 22 30
10 Mladost (Iv) 22 28
11 Mladost (Đ) 22 24
12 Vinica 22 22

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Virka 3 5
2 Podravac 2 4
3 Koprivnica 2 3
4 Radnik 1 1
5 Petar Zrinski 1 1
6 Vedi 1 1
7 Bjelovar 0 0

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Međimurje 1 1
3 Ivančica 1 1

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 15
2 Vedi 8 15
3 Radnik 8 12
4 Virka 8 10
5 Mladost (Đ) 8 8

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 16
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Dubravčan 10 10

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 19
3 Vedi 10 16
4 Podravac 10 13
5 Mladost (Đ) 10 12
6 Koprivnica 10 10

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 16
3 Vedi 8 14
4 Grafičar 8 10
5 Vindija 7 10
6 Čakovec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Virka 12 23
2 Radnik 12 21
3 Podravac 12 19
4 Vedi 12 19
5 Pitomača 12 18
6 Koprivnica 12 13
7 Petar Zrinski 12 11

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 19
2 Virka 10 18
3 Radnik 10 15
4 Vindija 10 13
5 Podravac 10 13
6 Donji Kraljevec 10 12

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 18
2 Vedi 10 18
3 Grafičar 10 16
4 Čakovec 10 16
5 Mladost (Iv) 10 12
6 Nedelišće 10 10

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Đ) 12 23
2 Vedi 12 22
3 Petar Zrinski 12 18
4 Radnik 12 18
5 Koprivnica 12 17
6 Virka 12 14
7 Podravac 12 14

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Mladost (Đ) 10 18
3 Vedi 10 14
4 Vindija 10 14
5 Grafičar 10 13
6 Petar Zrinski 10 11

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 8 12
3 Koprivnica 8 11
4 Grafičar 8 11
5 Virka 8 10

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Vedi 6 12
2 Radnik 6 10
3 Koprivnica 6 8
4 DHPG 6 6

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Radnik 6 11
2 Koprivnica Z 6 9
3 DHPG 6 8
4 Vedi 6 8

Kalendar muških liga

<< < Srpanj 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
27 28 29 30 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no entry in month Srpanj 2022 no entry in month Srpanj 2022

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Orka 12 22
2 Folka 12 21
3 Koprivnica 12 19
4 Podravac 12 18
5 Brod 12 18
6 Vindi 12 16

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 19
2 Radost 10 18
3 Koprivnica 10 17
4 Bistra 10 13
5 Virovitica 10 12
6 Vindi 10 11

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 17
3 Virovitica 10 17
4 Radnik 10 14
5 Koprivnica 10 12
6 Bistra 10 10

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Radost 14 28
2 Virovitica 14 25
3 Radnik 14 25
4 Vindi 14 20
5 Bistra 14 20
6 Virovitica 2 14 18
7 Koprivnica 14 17
8 Mladost (Iv) 14 15

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 14 28
2 Vindi 14 26
3 Radnik 14 24
4 Mladost (Iv) 14 20
5 DHPG 14 20
6 Koprivnica 14 19
7 Podravac 14 16
8 Vindi2 14 13

Z11A

Mini basket liga MBL-Z11A

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 4 8
2 Vindi 4 6
3 Virovitica Suhopolje 4 4

Z11B

Mini basket liga MBL-Z11B

# Momčad UT Bod
1 DHPG 4 7
2 Virovitica 4 7
3 Podravac 4 4

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 2 4
2 DHPG 2 3
3 Virovitica 2 2

Kalendar ženskih liga

<< < Srpanj 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
27 28 29 30 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no entry in month Srpanj 2022 no entry in month Srpanj 2022