Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2019 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2019, KK Podravac pobjednik
  • 16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
  • 17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
  • 13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
    16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
  • 8. ALL STAR 2020 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija
    8. ALL STAR 2020 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija

Najbolji suci

Suci

Sezona Najbolji sudac
2016/2017 nije dodijeljeno
2015/2016 nije dodijeljeno
2014/2015 nije dodijeljeno
2013/2014 nije dodijeljeno
2012/2013 nije dodijeljeno
2011/2012 nije dodijeljeno
2010/2011 nije dodijeljeno
2009/2010 Blašković Alan (Križevci)
2008/2009 Kantar Željko (Križevci)
2007/2008 Blašković Alan (Križevci)
2006/2007 Kantar Željko (Križevci)
2005/2006 Begić Zoran (Koprivnica)
2004/2005 Crnjak Danijel (Koprivnica)
2003/2004 Crnjak Danijel (Koprivnica)
2002/2003 Crnjak Danijel (Koprivnica)
2001/2002 Kantar Željko (Križevci)

Sudačke nade

Sezona Najbolja sudačka nada
2016/2017 nije dodijeljeno
2015/2016 nije dodijeljeno
2014/2015 nije dodijeljeno
2013/2014 nije dodijeljeno
2012/2013 nije dodijeljeno
2011/2012 nije dodijeljeno
2010/2011 nije dodijeljeno
2009/2010 Matus Sandro (Križevci)
2008/2009 Vedriš Nives (Novigrad Podravski)
2007/2008 Svoboda Ivan (Križevci)
2006/2007 Gregurić Tomislav (Virje)
2005/2006 Pavić Ivan (Đurđevac)
2004/2005 Kodrić Hrvoje (Koprivnica)
2003/2004 Vedriš Vedran (Novigrad Podravski)
2002/2003 Markovinović Tomislav (Koprivnica)
2001/2002 Blašković Alan (Križevci)

Zapisničari

Sezona Najbolji zapisničar
2016/2017 nije dodijeljeno
2015/2016 nije dodijeljeno
2014/2015 Hrženjak Anja (Virje)
2013/2014 Crnjak Ivana (Koprivnički Bregi)
2012/2013 Crnjak Ivana (Koprivnički Bregi)
2011/2012 Crnjak Ivana (Koprivnica)
2010/2011 Hrženjak Anja (Virje)
2009/2010 Huzjak Marija (Križevci)
2008/2009 Hrženjak Anja (Virje)
2007/2008 Vedriš Nives (Novigrad Podravski)
2006/2007 Hrženjak Anja (Virje)
2005/2006 Špoljar Martina (Virje)

Mjeritelji vremena

Sezona Najbolji mjeritelj vremena
2016/2017 nije dodijeljeno
2015/2016 nije dodijeljeno
2014/2015 Šignjar Lorena (Virje)
2013/2014 Kuzmanović Zoran (Koprivnica)
2012/2013 Horvat Martina (Križevci)
2011/2012 Benčak Lea (Križevci)
2010/2011 Horvat Martina (Križevci)
2009/2010 Sokač Josipa (Križevci)
2008/2009 Vuković Lana (Koprivnica)
2007/2008 Molnar Dino (Virje)
2006/2007 Prović Petra (Koprivnica)
2005/2006 Huzjak Marija (Križevci)

Mjeritelji 24"

Sezona Najbolji mjeritelji 24"
2016/2017 nije dodijeljeno
2015/2016 nije dodijeljeno
2014/2015 Vinković Klara (Virje)
2013/2014 Šenvald Tadej (Virje)
2012/2013 Vareškić Angela (Križevci)
2011/2012 Martinčić Eva (Križevci)
2010/2011 Martinčić Eva (Križevci)
2009/2010 Klobučar Dijana (Križevci)
2008/2009 Golubić Lucija (Koprivnica)
2007/2008 Korade Danijela (Križevci)
2006/2007 Piskor Denis (Virje)
2005/2006 Lojen Lahorka (Križevci)

Zapisnički stol

Sezona Najbolji zapisnički stol
2016/2017 nije dodijeljeno
2015/2016 nije dodijeljeno
2014/2015 Anja Hrženjak, Šignjar Lorena, Vinković Klara (Virje)
2013/2014 Biondić Lara Lucija, Siročić Antonela, Vareškić Angela (Križevci)
2012/2013 Biondić Lara Lucija, Horvat Martina, Vareškić Angela (Križevci)
2011/2012 Lojen Karla, Benčak Lea, Martinčić Eva (Križevci)
2010/2011 Lojen Karla, Horvat Martina, Martinčić Eva (Križevci)
2009/2010 Huzjak Marija, Sokač Josipa, Klobučar Dijana (Križevci)
2008/2009 Kašić Tamara, Vuković Lana, Golubić Lucija (Koprivnica)
2007/2008 Huzjak Marija, Klobučar Dijana, Korade Danijela (Križevci)
2006/2007 Hrženjak Anja, Pintar Vedran, Piskor Denis (Virje)

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 17 32
2 Grafičar 16 31
3 Podravac 17 30
4 Koprivnica 17 26
5 Petar Zrinski 16 25
6 Ivančica 16 23
7 Labrada 16 21
8 Virka 16 21
9 Bjelovar 16 21
10 Vindija 16 19
11 Radnik 15 18

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 9 17
2 Radnik 9 14
3 Koprivnica 9 12
4 Bjelovar 9 11

M19 S

Juniori M19 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 11
2 Vindija 7 11
3 Donji Kraljevec 6 9
4 Grafičar 6 8
5 Radnik 5 6

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 16 31
2 Podravac 16 29
3 Radnik 16 27
4 Vedi 16 27
5 Koprivnica 16 23
6 Petar Zrinski 16 22
7 Mladost (Đ) 16 20
8 Virka 16 20
9 Pitomača 16 16

M17 S

Kadeti M17 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 6 10
2 Međimurje 5 9
3 Radnik 5 8
4 Podravac 6 8
5 Donji Kraljevec 4 4

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 14 27
2 Vedi 14 24
3 Bjelovar 14 24
4 Virka 14 22
5 Koprivnica 14 20
6 Petar Zrinski 14 19
7 Mladost (Đ) 14 17
8 Podravac 14 15

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Radnik 7 12
2 Međimurje 6 11
3 Grafičar 7 11
4 Bjelovar 7 9
5 Sjever 7 9
6 Vedi 6 8

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 10 17
3 Podravac 10 15
4 Vedi 10 15
5 Koprivnica 10 13
6 Mladost (Đ) 10 10

M13 S

Dječaci M13 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 5 10
2 Međimurje 5 8
3 Radnik 5 7
4 Virka 5 5

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Đ) 10 18
2 Koprivnica 11 18
3 Vedi 9 17
4 Radnik 10 17
5 Virka 10 7
6 Podravac 11 7
7 DHPG 9 6

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 4 8
2 Koprivnica 4 6
3 Virovitica 4 4

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Rujan 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
no entry in month Rujan 2020 no entry in month Rujan 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 0 0

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Pitomača 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radnik 2 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M11

3x3 M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica 2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Ženske lige

LP 2ZL

Liga za prvaka 2ZL

# Momčad UT Bod
1 Mursa 3 6
2 KAŽL 3 6
3 Vodice 3 4
4 Koprivnica 3 4
5 Jabuka 3 4
6 Folka 3 3

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 7 13
2 Koprivnica 8 13
3 Brod na Savi 8 13
4 Brod 8 11
5 Podravac 7 6

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 10 19
2 Jabuka 10 16
3 Orka 10 16
4 Vindi 10 15
5 Lovrekice 10 13
6 Radost 10 11

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 3 6
2 Koprivnica 3 5
3 Vindi 3 5
4 Bistra 4 5
5 Radost 3 4
6 Virovitica 2 2

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 19
2 Podravac 10 19
3 Bistra 10 14
4 Radost 10 14
5 Vindi 10 13
6 Virovitica 10 11

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Vindi 9 17
2 Radost 9 14
3 Virovitica 9 14
4 Podravac 7 13
5 Radnik 9 13
6 Bistra 9 12
7 Koprivnica 10 10

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 18
3 Radnik 10 16
4 Virovitica 10 14
5 Vindi 10 11
6 Koprivnica 10 11

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 7 14
2 Vindi 7 12
3 Koprivnica 7 8
4 Virovitica 1234 7 8

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Rujan 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
no entry in month Rujan 2020 no entry in month Rujan 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Ledene 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi2 0 0

3x3 Z11

3x3 Z11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Kraljice košarke 0 0
1 Mi smo ekipa 0 0
1 Radnik 0 0
1 Suigračice 0 0
1 Vatrene košarkašice 0 0
1 Vatrice 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0