Prvaci muških liga

Kup

Godina Ekipa
2019. KK Podravac
2018. KK Podravac
2017. KK Radnik
2016. KK Podravac
2015. KK Podravac
2014. KK Podravac
2013. KK Podravac
2012. KK Podravac
2011. KK Podravac
2010. KK Podravac
2009. KK Križevci
2008. KK Podravac
2007. KK Podravac
2006. KK Podravac
2005. KK Podravac
2004. KK Podravac

KUP Sjever

Godina Ekipa
2019. KK Podravac
2018. KK Podravac
2017. KK Globetka
2016. KK Podravac
2015. KK Grafičar

SUPERKUP Sjever

Godina Ekipa
2019. Nije igrano
2018. Nije igrano
2017. Nije igrano
2016. KK Podravac
2015. KK Podravac

2. ML

Godina Ekipa
2019. KK Podravac
2018. KK Međimurje
2017. KK Podravac

3. ML

Godina Ekipa
2015.
2014.
2013.
2012.
2011.
2010.
2009.
2008. KK Križevci
2007.
2006.
2005.
2004. KK Križevci

4. ML

Godina Ekipa
2016. nije igrana
2015. KK Podravac
2014. KK Podravac
2013. KK Virovitica
2012. KK Križevci
2011. KK Virovitica
2010.
2009.
2008.
2007.
2006.
2005.
2004.
2003.
2002. KK Radnik
2001. KK Podravska banka
2000. KK Virovitica
1999. KK Daruvar

Juniori

Godina Ekipa
2019. KK Podravac
2018. KK Podravac
2017. KK Podravac
2016. KK Radnik
2015. KK Radnik
2014. KK Križevci
2013. KK Križevci
2012. KK Križevci
2011. KK Bjelovar
2010. KK Koprivnica
2009. KK Podravac
2008. KK Podravac
2007. KK Radnik
2006. KK Radnik
2005. KK Podravac
2004. KK Podravac
2003. KK Radnik
2002. KK Podravac
2001. KK Mladost
2000. KK Podravska banka
1999.

Kadeti

Godina Ekipa
2019. KK Podravac
2018. KK Koprivnica
2017. KK Bjelovar
2016. KK Koprivnica
2015. KK Radnik
2014. KK Radnik
2013. KK Križevci
2012. KK Bjelovar
2011. KK Bjelovar
2010. KK Koprivnica
2009. KK Podravski list
2008. KK Bjelovar
2007. KK Podravac
2006. KK Podravac
2005. KK Podravac
2004. KK Podravski list
2003. KK Mladost
2002. KK Radnik
2001.
2000. KK Virovitica
1999. KK Virovitica

Pretkadeti

Godina Ekipa
2019. KK Vedi
2018.
2017. KK Radnik
2016. KK Križevci
2015. KK Radnik
2014. KK Križevci
2013. KK Koprivnica
2012. KK Podravac
2011. KK Radnik
2010. KK Bjelovar
2009. KK Bjelovar
2008. KK Podravski list
2007. KK Podravski list
2006. KK Koprivnica
2005. KK ABM Graminea
2004. KK Podravac
2003.
2002. KK Radnik
2001. KK Podravac
2000.
1999. KK Virovitica

Dječaci

Godina Ekipa
2019. KK Radnik
2018.
2017. KK Radnik
2016. KK Križevci
2015. KK Bjelovar
2014. KK Križevci
2013. KK Križevci
2012. KK Križevci
2011. KK Bistra
2010. KK Radnik
2009. KK Bistra
2008. KK Bjelovar
2007. KK Bjelovar
2006. KK Koprivnica
2005. KK Podravac
2004. KK Bjelovar

Mini basket liga M11

Godina Ekipa
2019. KK Koprivnica
2018.
2017. KK Radnik
2016. KK Križevci
2015. ŠK KK Križevci
2014. OŠ F. Koncelak
2013. OŠ Modec-Nazor
2012. OŠ Đ. Ester

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Grafičar 0 0
1 Ivančica 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Labrada 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vindija 0 0
1 Virka 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M19 S

Juniori M19 Sjever

NO ITEMS

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M17 S

Kadeti M17 Sjever

NO ITEMS

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Vedi 1 2
3 Koprivnica 1 1
4 Podravac 1 1
5 Pitomača 1 1
6 Bjelovar 0 0
6 Mladost (Đ) 0 0
6 Virka 0 0

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

NO ITEMS

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M13 S

Dječaci M13 Sjever

NO ITEMS

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Rujan 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
no entry in month Rujan 2020 no entry in month Rujan 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 0 0

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Pitomača 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radnik 2 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M11

3x3 M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica 2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Ženske lige

LP 2ZL

Liga za prvaka 2ZL

# Momčad UT Bod
1 Mursa 3 6
2 KAŽL 3 6
3 Vodice 3 4
4 Koprivnica 3 4
5 Jabuka 3 4
6 Folka 3 3

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 7 13
2 Koprivnica 8 13
3 Brod na Savi 8 13
4 Brod 8 11
5 Podravac 7 6

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 10 19
2 Jabuka 10 16
3 Orka 10 16
4 Vindi 10 15
5 Lovrekice 10 13
6 Radost 10 11

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 1 2
2 Virovitica 1 2
3 Vindi 1 1
4 Radnik 1 1
5 Bistra 0 0
5 Podravac 0 0
5 Radost 0 0

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0
1 Virovitica 1234 0 0

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Rujan 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
no entry in month Rujan 2020 no entry in month Rujan 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Ledene 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi2 0 0

3x3 Z11

3x3 Z11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Kraljice košarke 0 0
1 Mi smo ekipa 0 0
1 Radnik 0 0
1 Suigračice 0 0
1 Vatrene košarkašice 0 0
1 Vatrice 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0