Prvaci muških liga

Kup

Godina Ekipa
2021. KK Podravac
2019. KK Podravac
2018. KK Podravac
2017. KK Radnik
2016. KK Podravac
2015. KK Podravac
2014. KK Podravac
2013. KK Podravac
2012. KK Podravac
2011. KK Podravac
2010. KK Podravac
2009. KK Križevci
2008. KK Podravac
2007. KK Podravac
2006. KK Podravac
2005. KK Podravac
2004. KK Podravac

KUP Sjever

Godina Ekipa
2021. KK Podravac
2019. KK Podravac
2018. KK Podravac
2017. KK Globetka
2016. KK Podravac
2015. KK Grafičar

SUPERKUP Sjever

Godina Ekipa
2022. Nije igrano
2021. Nije igrano
2020. Nije igrano
2019. Nije igrano
2018. Nije igrano
2017. Nije igrano
2016. KK Podravac
2015. KK Podravac

2. ML

Sezona Ekipa
2021/22 KK Podravac
2020/21 Covid - nije završeno
2019/20 Covid - nije završeno
2018/19 KK Podravac
2017/18 KK Međimurje
2016/17 KK Podravac

3. ML

Sezona Ekipa
2015.  
2014.  
2013.  
2012.  
2011.  
2010.  
2009.  
2008. KK Križevci
2007.  
2006.  
2005.  
2004. KK Križevci

4. ML

Sezona Ekipa
2015/16 nije igrana
2014/15 KK Podravac
2013/14 KK Podravac
2012/13 KK Virovitica
2011/12 KK Križevci
2010/11 KK Virovitica
2009/10  
2008/09  
2007/08  
2006/07  
2005/06  
2004/05  
2003/04  
2002/03  
2001/02 KK Radnik
2000/01 KK Podravska banka
1999/00 KK Virovitica
1998/99 KK Daruvar

Juniori

Sezona Ekipa
2021/22 KK Podravac
2020/21 KK Podravac
2019/20 KK Podravac
2018/19 KK Podravac
2017/18 KK Podravac
2016/17 KK Podravac
2015/16 KK Radnik
2014/15 KK Radnik
2013/14 KK Križevci
2012/13 KK Križevci
2011/12 KK Križevci
2010-11 KK Bjelovar
2009/10 KK Koprivnica
2008/09 KK Podravac
2007/08 KK Podravac
2006/07 KK Radnik
2005/06 KK Radnik
2004/05 KK Podravac
2003/04 KK Podravac
2002/03 KK Radnik
2001/02 KK Podravac
2000/01 KK Mladost
1999/00 KK Podravska banka
1998/99  

Kadeti

Sezona Ekipa
2021/22 KK Virka
2020/21 KK Vedi
2019/20 KK Bjelovar
2018/19 KK Podravac
2017/18 KK Koprivnica
2016/17 KK Bjelovar
2015/16 KK Koprivnica
2014/15 KK Radnik
2013/14 KK Radnik
2012/13 KK Križevci
2011/12 KK Bjelovar
2010/11 KK Bjelovar
2009/10 KK Koprivnica
2008/09 KK Podravski list
2007/08 KK Bjelovar
2006/07 KK Podravac
2005/06 KK Podravac
2004/05 KK Podravac
2003/04 KK Podravski list
2002/03 KK Mladost
2001/02 KK Radnik
2000/01  
1999/00 KK Virovitica
1998/99 KK Virovitica

Pretkadeti

Sezona Ekipa
2021/22 KK Virka
2020/21 KK Radnik
2019/20 KK Radnik
2018/19 KK Vedi
2017/18 KK Radnik
2016/17 KK Radnik
2015/16 KK Križevci
2014/15 KK Radnik
2013/14 KK Križevci
2012/13 KK Koprivnica
2011/12 KK Podravac
201011 KK Radnik
2009/10 KK Bjelovar
2008/09 KK Bjelovar
2007/08 KK Podravski list
2006/07 KK Podravski list
2005/06 KK Koprivnica
2004/05 KK ABM Graminea
2003/04 KK Podravac
2002/03  
2001/02 KK Radnik
2000/01 KK Podravac
1999/00  
1998/99 KK Virovitica

Dječaci

Sezona Ekipa
2021/22 KK Mladost Đ
2020/21 KK Vedi
2019/20 KK Radnik
2018/19 KK Radnik
2017/18 KK Radnik
2016/17 KK Radnik
2015/16 KK Križevci
2014/15 KK Bjelovar
2013/14 KK Križevci
2012/13 KK Križevci
2011/12 KK Križevci
2010/11 KK Bistra
2009/10 KK Radnik
2008/09 KK Bistra
2007/08 KK Bjelovar
2006/07 KK Bjelovar
2005/06 KK Koprivnica
2004/05 KK Podravac
2003/04 KK Bjelovar

Mini basket liga M11

Sezona Ekipa
2021/22 KK Vedi
2020/21 KK Vedi
2019/20 nije proglašen prvak
2018/19 KK Koprivnica
2017/18 KK Radnik
2016/17 KK Radnik
2015/16 KK Križevci
2014/15 ŠK KK Križevci
2013/14 OŠ F. Koncelak
2012/13 OŠ Modec-Nazor
2011/12 OŠ Đ. Ester

Mini basket liga U9

Sezona Ekipa
2021/22 KK Radnik
2020/21 Covid-nije igrano
2019/20 KK Vedi
2018/19 KK Vedi
2017/18 KK Koprivnica

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 15
2 Vindija 7 13
3 Radnik 7 13
4 Ivančica 9 12
5 Petar Zrinski 7 11
6 Međimurje 7 11
7 Vedi 7 10
8 Bjelovar 7 10
9 Virka 7 10
10 Labrada 1971 8 9
11 Varteks 6 6

3ML

Treća muška liga 3ML

# Momčad UT Bod
1 Međimurje wildboarsi 7 14
2 Mladost (Đ) 7 14
3 Donji Kraljevec 7 13
4 Grafičar 7 12
5 Čakovec 7 12
6 Rudar 7 10
7 Koprivnica 8 9
8 Kotoriba 7 8
9 Ivančica 2 6 8
10 Mladost (Iv) 7 8
11 Dubravčan 6 6

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 3 6
2 Radnik 3 5
3 Virka 2 3
4 Bjelovar 2 3
5 Vedi 1 1
6 Podravac 1 1
7 Koprivnica 1 1
8 Mladost (Đ) 1 1

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 2 3
2 Vindija 2 3
3 VROS 1 2
4 Međimurje 1 1
5 Ivančica 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 9 16
2 Vedi 8 14
3 Radnik 8 14
4 Petar Zrinski 10 11
5 Bjelovar 8 9
6 Virka 5 8

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 16
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Dubravčan 10 10

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 10 18
3 Podravac 9 14
4 Vedi 9 13
5 Koprivnica 10 11
6 Pitomača 10 11

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 16
3 Vedi 8 14
4 Grafičar 8 10
5 Vindija 7 10
6 Čakovec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 9 17
2 Virka 9 17
3 Koprivnica 9 13
4 Radnik 9 13
5 Petar Zrinski 8 11
6 Mladost (Đ) 8 11
7 Daruvar 8 8

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 19
2 Virka 10 18
3 Radnik 10 15
4 Vindija 10 13
5 Podravac 10 13
6 Donji Kraljevec 10 12

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 18
2 Vedi 10 18
3 Grafičar 10 16
4 Čakovec 10 16
5 Mladost (Iv) 10 12
6 Nedelišće 10 10

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 8 16
2 Virka 7 13
3 Podravac 8 13
4 Radnik 8 11
5 Koprivnica 8 10
6 Mladost (Đ) 9 9

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Mladost (Đ) 10 18
3 Vedi 10 14
4 Vindija 10 14
5 Grafičar 10 13
6 Petar Zrinski 10 11

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 8 12
3 Koprivnica 8 11
4 Grafičar 8 11
5 Virka 8 10

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Mladost (Đ) 2 4
3 Petar Zrinski 2 3
4 Vedi 2 3
5 Virka 2 2
6 Koprivnica 2 2

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Radnik 2 3
3 Koprivnica Z 2 2

Kalendar muških liga

<< < Prosinac 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
28 29 30 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 01
43 entries in month Prosinac 2022 43 entries in month Prosinac 2022
Dječaci 22-23-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Mladost (Đ) -:-
Dječaci 22-23-Kolo 9
01:00 Virka - Radnik -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 4
11:30 Radnik - Vindi 41:46
Kadeti 22-23-Kolo 10
12:00 Pitomača - Vedi 41:91
Kadeti 22-23-Kolo 10
12:00 Podravac - Radnik 73:97
Kadeti 22-23-Kolo 10
16:00 Koprivnica - Virka 59:104
3ML sjever 22-23-Kolo 8
16:30 Rudar - Kotoriba 72:61
3ML sjever 22-23-Kolo 8
18:00 Ivančica 2 - Koprivnica 86:62
2ML 22-23-Kolo 9
20:00 Ivančica - Vedi 70:68
3ML sjever 22-23-Kolo 8
20:00 Mladost (Đ) - Donji Kraljevec 87:80
10 entries at 03. Prosinac 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 10 / 5-7 mjesta
12:00 Daruvar '22 - Mladost (Đ) 43:116
Dječaci 22-23-Kolo 9
12:00 Podravac - Vedi 67:78
3ML sjever 22-23-Kolo 8
19:30 Grafičar - Čakovec 91:79
2ML 22-23-Kolo 9
20:00 Virka - Podravac 73:95
2ML 22-23-Kolo 9
20:30 Varteks - Radnik 39:98
5 entries at 04. Prosinac 2022
2ML 22-23-Kolo 9
21:00 Petar Zrinski - Vindija -:-
1 entry at 06. Prosinac 2022
2ML 22-23-Kolo 8
21:15 Podravac - Varteks -:-
1 entry at 07. Prosinac 2022
2ML 22-23-Kolo 9
21:30 Međimurje - Bjelovar -:-
1 entry at 08. Prosinac 2022
2ML 22-23-Kolo 10
01:00 Međimurje - Varteks -:-
2ML 22-23-Kolo 10
01:00 Vindija - Bjelovar -:-
2ML 22-23-Kolo 10
01:00 Vedi - Petar Zrinski -:-
Juniori 22-23-Kolo 10
01:00 Vedi - Bjelovar -:-
Juniori 22-23-Kolo 10
01:00 Radnik - Petar Zrinski 20:0
Juniori 22-23-Kolo 10
01:00 Virka - Podravac -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 9
01:00 Čakovec - Mladost (Đ) -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 9
01:00 Međimurje wildboarsi - Grafičar -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Dubravčan -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 9
01:00 Mladost (Iv) - Rudar -:-
Dječaci 22-23-Kolo 10
01:00 Radnik - Podravac -:-
Dječaci 22-23-Kolo 10
01:00 Vedi - Koprivnica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 4
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
2ML 22-23-Kolo 10
19:00 Radnik - Virka -:-
2ML 22-23-Kolo 10
20:00 Labrada 1971 - Ivančica -:-
15 entries at 10. Prosinac 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Koprivnica - Vindi -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Mladost (Iv) - Virovitica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Podravac - DHPG -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Petar Zrinski - Labrada 1971 -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Bjelovar - Vedi -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Varteks - Vindija -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Virka - Međimurje -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Podravac - Radnik -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 10
01:00 Grafičar - Koprivnica -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 10
01:00 Mladost (Đ) - Međimurje wildboarsi -:-
10 entries at 17. Prosinac 2022

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Vindi 5 10
2 Podravac 5 9
3 Radost 5 8
4 Folka 5 8
5 Mursa 5 8
6 Brod 5 7

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 12
2 Radost 6 11
3 Virovitica 6 10
4 Bistra 7 8
5 Radnik 5 7
6 Vindi 6 6

Z17 A

Kadetkinje Z17-GA

# Momčad UT Bod
1 Podravac 3 6
2 Koprivnica 4 6
3 Virovitica 3 5
4 Mladost (Iv) 4 4

Z17 B

Kadetkinje Z17-GB

# Momčad UT Bod
1 Radost 4 8
2 Radnik 3 5
3 Virovitica 2 3 4
4 Bistra 4 4

Z15 A

Pretkadetkinje Z15-GA

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Iv) 4 8
2 Vindi 3 5
3 Radost 4 5
4 Bistra 3 3

Z15 B

Pretkadetkinje Z15-GB

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 3 6
2 Podravac 2 3
3 Radnik 2 3
4 Koprivnica 3 3

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 4 7
2 Vindi 4 7
3 Radnik 6 7
4 Podravac 3 6
5 Virovitica 3 6
6 DHPG 4 5
7 Mladost (Iv) 4 4

Z11 A

Mini basket liga MBL-Z11 GA

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 4 7
2 Mladost (Iv) 4 6
3 Podravac 4 6
4 Virovitica 2 4 5

Z11 B

Mini basket liga MBL-Z11 GB

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Prosinac 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
28 29 30 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 01
28 entries in month Prosinac 2022 28 entries in month Prosinac 2022
Juniorke 22-23-Kolo 7
01:00 Radnik - Virovitica -:-
Juniorke 22-23-Kolo 7
01:00 Radost - Vindi -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 4
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 4
01:00 Podravac - Mladost (Iv) -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 4
11:30 Radnik - Vindi 41:46
Juniorke 22-23-Kolo 7
14:15 Podravac - Bistra 66:52
6 entries at 03. Prosinac 2022
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 2 Koprivnica
10:00 Podravac - Koprivnica 23:17
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 2 Koprivnica
11:00 Mladost (Iv) - Virovitica 2 40:6
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 2 Koprivnica
12:30 Virovitica 2 - Podravac 4:22
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 2 Koprivnica
13:30 Mladost (Iv) - Koprivnica 18:24
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 4
16:00 Mladost (Iv) - Radost 55:34
5 entries at 04. Prosinac 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 4
01:00 Radost - Virovitica 2 -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 4
01:00 Bistra - Radnik -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 7 PF
01:00 Bistra - -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 7 PF
01:00 Radnik - Virovitica 2 -:-
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 4
01:00 Bistra - Vindi -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 4
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 1 Gola
11:00 DHPG - Virovitica -:-
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 1 Gola
12:00 Vindi - Virovitica -:-
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 1 Gola
13:30 DHPG - Vindi -:-
9 entries at 10. Prosinac 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Koprivnica - Vindi -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Mladost (Iv) - Virovitica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Podravac - DHPG -:-
Juniorke 22-23-Kolo 8
01:00 Virovitica - Radost -:-
Juniorke 22-23-Kolo 8
01:00 Vindi - Podravac -:-
Juniorke 22-23-Kolo 8
01:00 Bistra - Radnik -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 4
01:00 Podravac - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 4
01:00 Koprivnica - Radnik -:-
8 entries at 17. Prosinac 2022