40 godina rada saveza

  1. KK PODRAVAC, „Za najbolje ostvarene rezultate u mlađim ženskim i muškim kategorijama u periodu od 2006. do 2015. godine“

    Obrazloženje: rezultati u ženskim mlađim kategorijama na državnom nivou i muških na županijskom nivou

  2. Ivica Molnar, „Za ostvarene značajne rezultate na Prvenstvima Hrvatske za mlađe dobne kategorije“

    Obrazloženje: osvojeno 1. Mjesto na PH za Z-14, osvojeno 3. Mjesto na PH za Z-16

  3. Branko Ferenčević, „Za dugogodišnji svestrani rad u košarci i značajan doprinos u razvoju i popularizaciji muške košarke u Virovitičko-podravskoj županiji“

    Obrazloženje: nositelj i pokretač košarkaških aktivnosti u Virovitici i šire

  4. Damir Krpan, „Za dugogodišnji svestrani rad u košarci i značajan doprinos u razvoju i popularizaciji muške košarke u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji“

    Obrazloženje: nositelj i pokretač košarkaških aktivnosti u Bjelovaru i šire

  5. Zlatko Knolmajer, „Za dugogodišnji svestrani rad u košarci i značajan doprinos u razvoju i popularizaciji ženske košarke u Varaždinskoj županiji“

    Obrazloženje: nositelj i pokretač košarkaških aktivnosti u Varaždinu i šire

  6. Marko Tomas, „Za ostvarena igračka postignuća u mlađim kategorijama na međunarodnoj sceni u reprezentativnim selekcijama i doprinos u popularizaciji muške košarke u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: EP U-18 (zlato); član seniorske reprezentacije RH, igrač Radnik, Cibone, Cedevita, Real Madrida, Fenerbahče

  7. Ivan Tomas, „Za ostvarena igračka postignuća u mlađe dobnim kategorijama na međunarodnoj sceni u reprezentativnim selekcijama i doprinos u popularizaciji muške košarke u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: EP U-18 (srebro) i SP U-21 (srebro), član seniorske reprezentacije RH, igrač Radnik, Cibone, Zagreba, Krke, Zaboka, Zadra, Široki, Lieuvas Rytas, Pannelionis, Lokomotiv Rostov, Fuenlabrade, Kandit Olimpije

  8. Luka Božić, „Za ostvarena igračka postignuća u mlađe dobnim kategorijama na međunarodnoj sceni u reprezentativnim selekcijama“

    Obrazloženje: EP U-18 (2014 bronca); EP U-19 (2015 srebro); igrač Bjelovara, Zagreba

  9. Borna Kapusta, „Za ostvarena igračka postignuća u mlađe dobnim kategorijama na međunarodnoj sceni u reprezentativnim selekcijama“

    Obrazloženje: EP U-18 (2014 bronca); EP U-19 (2015 srebro); igrač Koprivnice, Križevci, Zabok

  10. Lorena Molnar, „Za ostvarena igračka postignuća u mlađe dobnim kategorijama na Prvenstvima Hrvatske i reprezentativnim selekcijama“

    Obrazloženje: osvojeno 1. Mjesto na PH za Z-14, osvojeno 3. Mjesto na PH za Z-16

  11. Valentina Šimunić, „Za ostvarena igračka postignuća u mlađe dobnim kategorijama na Prvenstvima Hrvatske i reprezentativnim selekcijama“

    Obrazloženje: osvojeno 1. Mjesto na PH za Z-14, osvojeno 3. Mjesto na PH za Z-16

  12. Iva Ilić, „Za ostvarena igračka postignuća u mlađe dobnim kategorijama na Prvenstvima Hrvatske i reprezentativnim selekcijama“

    Obrazloženje: osvojeno 3. Mjesto na PH za Z-16, EP za juniorke 2014 (8. Mjesto)

  13. Josip Petričec, „Za svestrani rad u košarci i značajan doprinos u održavanju kontinuiteta rada Košarkaškog saveza u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: prvi tajnik Saveza

  14. Božidar Vedriš, „Za svestrani rad u košarci i značajan doprinos u održavanju kontinuiteta rada Košarkaškog saveza u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: tajnik Saveza sa najdužim stažem

  15. Željko Golubić, „Za dugogodišnji svestrani rad u košarci i značajan doprinos u održavanju kontinuiteta rada Košarkaškog saveza u Koprivničko-križevačkoj županiji i popularizaciji ženske košarke u Prekodravlju“

    Obrazloženje: tajnik Saveza, nositelj i pokretač košarkaških aktivnosti u Drnju, Goli i šire

  16. Mladen Lešćan, „Za svestrani rad u košarci i značajan doprinos u održavanju kontinuiteta rada Košarkaškog saveza u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: tajnik saveza, dugogodišnji igrač KK Mladost

  17. Mario Subotičanec, „Za svestrani rad u košarci i značajan doprinos u održavanju kontinuiteta rada Košarkaškog saveza u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: tajnik Saveza, dugogodišnji sudac

  18. Zdravko Patačko, „Za svestrani rad u košarci i značajan doprinos u održavanju kontinuiteta rada Košarkaškog saveza u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: tajnik Saveza, dugogodišnji igrač KK Mladost

  19. Marica Korolija, „Za svestrani rad u košarci i značajan doprinos u održavanju kontinuiteta rada Košarkaškog saveza u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: tajnica Saveza, dugogodišnji igračica i trenerica

  20. Zajednica sportova Koprivničko-križevačke županije, „Za nesebičnu pomoć košarkaškom sportu i značajan doprinos u održavanju kontinuiteta rada s mlađim kategorijama u Koprivničko-križevačkoj županiji“

    Obrazloženje: zajednica je prepoznala projekte koji su omogućili rad sa mlađim kategorijama posebice mini basket ligu.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 4 8
2 Grafičar 3 6
3 Petar Zrinski 4 6
4 Vedi 4 6
5 Radnik 4 5
6 Virka 3 5
7 Koprivnica 4 5
8 Vindija 1 2
9 Labrada 2 2
10 Bjelovar 2 2
11 Ivančica 1 1
12 Međimurje 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Vedi 10 17
3 Radnik 9 15
4 Mladost (Đ) 10 13
5 Bjelovar 10 12
6 Virka 9 10

M19 S

Juniori M19 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Podravac 5 10
2 Vindija 5 10
3 Vedi 5 7
4 Međimurje 5 7
5 Radnik 5 6
6 Donji Kraljevec 5 5

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Virka 5 8
2 Vedi 3 6
3 Podravac 3 5
4 Mladost (Đ) 2 4
5 Koprivnica 3 3
6 Radnik 3 3
7 Bjelovar 1 1

M17 S

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 7 14
2 Vedi 6 11
3 Mladost (Đ) 5 7
4 Pitomača 7 7
5 Podravac 4 6
6 Virka 4 6
7 Koprivnica 5 6

M15 S

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Đ) 3 4
2 Koprivnica 2 3
3 Vedi 1 2
4 Virka 1 2
5 Radnik 1 1
6 Petar Zrinski 0 0

M13 S

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar muških liga

<< < Travanj 2021 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02
no entry in month Travanj 2021 no entry in month Travanj 2021

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 0 0

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Pitomača 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radnik 2 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M11

3x3 M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica 2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Brod na Savi 10 19
2 Vindi 9 16
3 Koprivnica 10 15
4 Brod 9 14
5 Podravac 10 13
6 Radost 10 10

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 6 12
2 Radost 7 11
3 Podravac 6 10
4 Bistra 7 8
5 Virovitica 6 7

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 9 18
2 Virovitica 7 11
3 Bistra 5 7
4 Radost 4 6
5 Koprivnica 5 6
6 Radnik 5 5
7 Vindi 3 4

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 4 7
2 Podravac 3 6
3 Virovitica 3 5
4 Bistra 2 4
5 Mladost (Iv) 3 3
6 DHPG 3 3
7 Radost 1 1
8 Vindi 1 1

Z13VK

Djevojčice Z13 VK

# Momčad UT Bod
1 Radnik 5 10
2 Koprivnica 7 9
3 Virovitica 4 7
4 Vindi 3 6
5 Virovitica 2 5 5
6 Mladost (Iv) 3 4
7 Vindi2 3 4

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 3 6
2 Koprivnica 5 5
3 Vindi 2 4
4 Virovitica 2 3
5 Mladost (Iv) 2 3

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0
1 Virovitica 1234 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Travanj 2021 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02
no entry in month Travanj 2021 no entry in month Travanj 2021

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Ledene 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi2 0 0

3x3 Z11

3x3 Z11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Kraljice košarke 0 0
1 Mi smo ekipa 0 0
1 Radnik 0 0
1 Suigračice 0 0
1 Vatrene košarkašice 0 0
1 Vatrice 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0