Dodano Sunday, 06 September 2015
Modified Date Tuesday, 13 October 2015
Veličina datoteke 447 Kilobytes

Interpretacija košarkaških pravila 2014

Dodano Tuesday, 01 September 2015
Modified Date Tuesday, 13 October 2015
Veličina datoteke 1010 Kilobytes

Pomoćni suci priručnik

Dodano Sunday, 06 September 2015
Modified Date Tuesday, 13 October 2015
Veličina datoteke 1.24 Megabytes

Službena košarkaška pravila 2014

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 15
2 Vindija 7 13
3 Radnik 7 13
4 Ivančica 9 12
5 Petar Zrinski 7 11
6 Međimurje 7 11
7 Vedi 7 10
8 Bjelovar 7 10
9 Virka 7 10
10 Labrada 1971 8 9
11 Varteks 6 6

3ML

Treća muška liga 3ML

# Momčad UT Bod
1 Međimurje wildboarsi 7 14
2 Mladost (Đ) 7 14
3 Donji Kraljevec 7 13
4 Grafičar 7 12
5 Čakovec 7 12
6 Rudar 7 10
7 Koprivnica 8 9
8 Kotoriba 7 8
9 Ivančica 2 6 8
10 Mladost (Iv) 7 8
11 Dubravčan 6 6

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 3 6
2 Radnik 3 5
3 Virka 2 3
4 Bjelovar 2 3
5 Vedi 1 1
6 Podravac 1 1
7 Koprivnica 1 1
8 Mladost (Đ) 1 1

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 2 3
2 Vindija 2 3
3 VROS 1 2
4 Međimurje 1 1
5 Ivančica 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 9 16
2 Vedi 8 14
3 Radnik 8 14
4 Petar Zrinski 10 11
5 Bjelovar 8 9
6 Virka 5 8

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 16
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Dubravčan 10 10

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Virka 10 18
3 Podravac 9 14
4 Vedi 9 13
5 Koprivnica 10 11
6 Pitomača 10 11

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 16
3 Vedi 8 14
4 Grafičar 8 10
5 Vindija 7 10
6 Čakovec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 9 17
2 Virka 9 17
3 Koprivnica 9 13
4 Radnik 9 13
5 Petar Zrinski 8 11
6 Mladost (Đ) 8 11
7 Daruvar 8 8

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 19
2 Virka 10 18
3 Radnik 10 15
4 Vindija 10 13
5 Podravac 10 13
6 Donji Kraljevec 10 12

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 18
2 Vedi 10 18
3 Grafičar 10 16
4 Čakovec 10 16
5 Mladost (Iv) 10 12
6 Nedelišće 10 10

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 8 16
2 Virka 7 13
3 Podravac 8 13
4 Radnik 8 11
5 Koprivnica 8 10
6 Mladost (Đ) 9 9

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Mladost (Đ) 10 18
3 Vedi 10 14
4 Vindija 10 14
5 Grafičar 10 13
6 Petar Zrinski 10 11

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 8 12
3 Koprivnica 8 11
4 Grafičar 8 11
5 Virka 8 10

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Mladost (Đ) 2 4
3 Petar Zrinski 2 3
4 Vedi 2 3
5 Virka 2 2
6 Koprivnica 2 2

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Radnik 2 3
3 Koprivnica Z 2 2

Kalendar muških liga

<< < Prosinac 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
28 29 30 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 01
43 entries in month Prosinac 2022 43 entries in month Prosinac 2022
Dječaci 22-23-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Mladost (Đ) -:-
Dječaci 22-23-Kolo 9
01:00 Virka - Radnik -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 4
11:30 Radnik - Vindi 41:46
Kadeti 22-23-Kolo 10
12:00 Pitomača - Vedi 41:91
Kadeti 22-23-Kolo 10
12:00 Podravac - Radnik 73:97
Kadeti 22-23-Kolo 10
16:00 Koprivnica - Virka 59:104
3ML sjever 22-23-Kolo 8
16:30 Rudar - Kotoriba 72:61
3ML sjever 22-23-Kolo 8
18:00 Ivančica 2 - Koprivnica 86:62
2ML 22-23-Kolo 9
20:00 Ivančica - Vedi 70:68
3ML sjever 22-23-Kolo 8
20:00 Mladost (Đ) - Donji Kraljevec 87:80
10 entries at 03. Prosinac 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 10 / 5-7 mjesta
12:00 Daruvar '22 - Mladost (Đ) 43:116
Dječaci 22-23-Kolo 9
12:00 Podravac - Vedi 67:78
3ML sjever 22-23-Kolo 8
19:30 Grafičar - Čakovec 91:79
2ML 22-23-Kolo 9
20:00 Virka - Podravac 73:95
2ML 22-23-Kolo 9
20:30 Varteks - Radnik 39:98
5 entries at 04. Prosinac 2022
2ML 22-23-Kolo 9
21:00 Petar Zrinski - Vindija -:-
1 entry at 06. Prosinac 2022
2ML 22-23-Kolo 8
21:15 Podravac - Varteks -:-
1 entry at 07. Prosinac 2022
2ML 22-23-Kolo 9
21:30 Međimurje - Bjelovar -:-
1 entry at 08. Prosinac 2022
2ML 22-23-Kolo 10
01:00 Međimurje - Varteks -:-
2ML 22-23-Kolo 10
01:00 Vindija - Bjelovar -:-
2ML 22-23-Kolo 10
01:00 Vedi - Petar Zrinski -:-
Juniori 22-23-Kolo 10
01:00 Vedi - Bjelovar -:-
Juniori 22-23-Kolo 10
01:00 Radnik - Petar Zrinski 20:0
Juniori 22-23-Kolo 10
01:00 Virka - Podravac -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 9
01:00 Čakovec - Mladost (Đ) -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 9
01:00 Međimurje wildboarsi - Grafičar -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 9
01:00 Koprivnica - Dubravčan -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 9
01:00 Mladost (Iv) - Rudar -:-
Dječaci 22-23-Kolo 10
01:00 Radnik - Podravac -:-
Dječaci 22-23-Kolo 10
01:00 Vedi - Koprivnica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 4
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
2ML 22-23-Kolo 10
19:00 Radnik - Virka -:-
2ML 22-23-Kolo 10
20:00 Labrada 1971 - Ivančica -:-
15 entries at 10. Prosinac 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Koprivnica - Vindi -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Mladost (Iv) - Virovitica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Podravac - DHPG -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Petar Zrinski - Labrada 1971 -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Bjelovar - Vedi -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Varteks - Vindija -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Virka - Međimurje -:-
2ML 22-23-Kolo 11
01:00 Podravac - Radnik -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 10
01:00 Grafičar - Koprivnica -:-
3ML sjever 22-23-Kolo 10
01:00 Mladost (Đ) - Međimurje wildboarsi -:-
10 entries at 17. Prosinac 2022

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Vindi 5 10
2 Podravac 5 9
3 Radost 5 8
4 Folka 5 8
5 Mursa 5 8
6 Brod 5 7

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 6 12
2 Radost 6 11
3 Virovitica 6 10
4 Bistra 7 8
5 Radnik 5 7
6 Vindi 6 6

Z17 A

Kadetkinje Z17-GA

# Momčad UT Bod
1 Podravac 3 6
2 Koprivnica 4 6
3 Virovitica 3 5
4 Mladost (Iv) 4 4

Z17 B

Kadetkinje Z17-GB

# Momčad UT Bod
1 Radost 4 8
2 Radnik 3 5
3 Virovitica 2 3 4
4 Bistra 4 4

Z15 A

Pretkadetkinje Z15-GA

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Iv) 4 8
2 Vindi 3 5
3 Radost 4 5
4 Bistra 3 3

Z15 B

Pretkadetkinje Z15-GB

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 3 6
2 Podravac 2 3
3 Radnik 2 3
4 Koprivnica 3 3

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 4 7
2 Vindi 4 7
3 Radnik 6 7
4 Podravac 3 6
5 Virovitica 3 6
6 DHPG 4 5
7 Mladost (Iv) 4 4

Z11 A

Mini basket liga MBL-Z11 GA

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 4 7
2 Mladost (Iv) 4 6
3 Podravac 4 6
4 Virovitica 2 4 5

Z11 B

Mini basket liga MBL-Z11 GB

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Prosinac 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
28 29 30 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 01
28 entries in month Prosinac 2022 28 entries in month Prosinac 2022
Juniorke 22-23-Kolo 7
01:00 Radnik - Virovitica -:-
Juniorke 22-23-Kolo 7
01:00 Radost - Vindi -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 4
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 4
01:00 Podravac - Mladost (Iv) -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 4
11:30 Radnik - Vindi 41:46
Juniorke 22-23-Kolo 7
14:15 Podravac - Bistra 66:52
6 entries at 03. Prosinac 2022
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 2 Koprivnica
10:00 Podravac - Koprivnica 23:17
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 2 Koprivnica
11:00 Mladost (Iv) - Virovitica 2 40:6
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 2 Koprivnica
12:30 Virovitica 2 - Podravac 4:22
MBL Z11-GA 22-23-Turnir 2 Koprivnica
13:30 Mladost (Iv) - Koprivnica 18:24
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 4
16:00 Mladost (Iv) - Radost 55:34
5 entries at 04. Prosinac 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 4
01:00 Radost - Virovitica 2 -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 4
01:00 Bistra - Radnik -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 7 PF
01:00 Bistra - -:-
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 7 PF
01:00 Radnik - Virovitica 2 -:-
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 4
01:00 Bistra - Vindi -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 4
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 1 Gola
11:00 DHPG - Virovitica -:-
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 1 Gola
12:00 Vindi - Virovitica -:-
MBL Z11-GB 22-23-Turnir 1 Gola
13:30 DHPG - Vindi -:-
9 entries at 10. Prosinac 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Koprivnica - Vindi -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Mladost (Iv) - Virovitica -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 5
01:00 Podravac - DHPG -:-
Juniorke 22-23-Kolo 8
01:00 Virovitica - Radost -:-
Juniorke 22-23-Kolo 8
01:00 Vindi - Podravac -:-
Juniorke 22-23-Kolo 8
01:00 Bistra - Radnik -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 4
01:00 Podravac - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 4
01:00 Koprivnica - Radnik -:-
8 entries at 17. Prosinac 2022