Djelatnicima u košarkaškom športu: trenerima, igračima, sucima, pomoćnim sucima, opunomoćenicima, povjerenicima i drugim osobama ili tvrtkama koje su dale značajan doprinos u razvoju košarke, njenoj promociji ili njenom širenju dodjeljuju se priznanja.
Priznanja po sezonama
Godina | Nagrađeni | Priznanje |
2007. | Šikić Josip (Križevci) | Značajan doprinos u razvoju i popularizaciji košarke u gradu Križevci i Koprivničko-križevačkoj županiji |
Komes Željko (Koprivnica) | Značajan doprinos u razvoju i popularizaciji ženske košarke u gradu Koprivnici i Koprivničko-križevačkoj županiji | |
2006. |
Kapusta Boris (Koprivnica) | Značajan doprinos u razvoju i popularizaciji košarke u gradu Koprivnici i Koprivničko-križevačkoj županiji |
Osnovna škola Sokolovac (Sokolovac) | Doprinos u popularizaciji košarke i ostvareni značajan rezultat na državnom prvenstvu Osnovnih škola u ženskoj košarci | |
Osnovna škola prof. F.V. Šignjar (Virje) | Doprinos u popularizaciji košarke u osnovnim školama i ostvaren značajan rezultat u ŠKL s mješovitom ekipom učenica i učenika. | |
2005. |
Eisenbeisser Karlo (Koprivnica) | Afirmacija košarke na području pisanih medija. |
Rašan Ivica (Koprivnica) | Afirmacija košarke na području elektronskih medija - interneta. | |
Tomrlin Đuro (Đurđevac) | Dugogodišnji trenerski rad u košarci. | |
Vedriš Božidar (Novigrad Podravski) | Dugogodišnji samopregorni i svestrani rad u košarci. | |
2004. | Tomas Ante (Križevci) | Doprinos afirmaciji i razvitku košarke kroz profesorski i trenerski rad. |
2003. |
Betlehem Damir (Koprivnica) | Afirmacija i omasovljenje ženske košarke. |
Crnjak Danijel (Koprivnica) | Afirmacija i omasovljenje sudačke udruge. | |
Pintar Zlatko (Virje) | Afirmacija i omasovljenje ženske košarke. |
<< | < | Svibanj 2024 | > | >> | ||
Po | Ut | Sr | Č | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 |
06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 01 | 02 |
Pretkadeti Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 6 | ||||
02:00 | Mladost (Đ) | - | Nedelišće | -:- |
Dječaci Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 6 | ||||
02:00 | Daruvar '22 | - | Mladost (Iv) | -:- |
Dječaci Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 6 | ||||
02:00 | Donji Kraljevec | - | Petar Zrinski | -:- |
Pretkadeti Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 6 | ||||
13:00 | Međimurje 2 | - | Grafičar | 43:72 |
Pretkadeti Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 7 | ||||
02:00 | Nedelišće | - | Grafičar | -:- |
Dječaci Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 7 | ||||
02:00 | Radnik | - | Petar Zrinski | -:- |
Dječaci Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 7 | ||||
02:00 | Mladost (Iv) | - | Donji Kraljevec | -:- |
Pretkadeti Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 7 | ||||
02:00 | Podravac | - | Mladost (Đ) | -:- |
Pretkadeti Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 8 | ||||
02:00 | Nedelišće | - | Međimurje 2 | -:- |
Dječaci Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 8 | ||||
02:00 | Donji Kraljevec | - | Daruvar '22 | -:- |
Dječaci Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 8 | ||||
02:00 | Radnik | - | Mladost (Iv) | -:- |
Pretkadeti Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 8 | ||||
02:00 | Grafičar | - | Podravac | -:- |
Pretkadeti Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 9 | ||||
02:00 | Podravac | - | Nedelišće | -:- |
Pretkadeti Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 9 | ||||
02:00 | Mladost (Đ) | - | Međimurje 2 | -:- |
Dječaci Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 9 | ||||
02:00 | Daruvar '22 | - | Radnik | -:- |
Dječaci Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 9 | ||||
02:00 | Mladost (Iv) | - | Petar Zrinski | -:- |
Pretkadeti Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 10 | ||||
02:00 | Grafičar | - | Mladost (Đ) | -:- |
Pretkadeti Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 10 | ||||
02:00 | Međimurje 2 | - | Podravac | -:- |
Dječaci Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 10 | ||||
02:00 | Petar Zrinski | - | Daruvar '22 | -:- |
Dječaci Sjever 2. Liga 23-24-Kolo 10 | ||||
02:00 | Radnik | - | Donji Kraljevec | -:- |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Podravac | 22 | 42 |
2 | Varaždin | 22 | 41 |
3 | Radnik | 22 | 41 |
4 | Vedi | 22 | 37 |
5 | Međimurje | 22 | 36 |
6 | Ivančica | 22 | 35 |
7 | Bjelovar | 22 | 32 |
8 | Mladost (Đ) | 22 | 29 |
9 | Petar Zrinski | 22 | 29 |
10 | Virka | 22 | 27 |
11 | Labrada 1971 | 22 | 24 |
12 | Koprivnica | 22 | 23 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Radnik | 3 | 6 |
2 | Vedi | 3 | 5 |
3 | Mladost (Đ) | 2 | 3 |
4 | Bjelovar | 2 | 3 |
5 | Koprivnica | 1 | 1 |
6 | Podravac | 1 | 1 |
7 | Petar Zrinski | 1 | 1 |
8 | Virka | 1 | 1 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Ivančica | 2 | 3 |
2 | Radnik | 2 | 3 |
3 | VROS | 1 | 2 |
4 | Donji Kraljevec | 1 | 1 |
NO ITEMS
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Radnik | 7 | 14 |
2 | Virka | 7 | 13 |
3 | Podravac | 7 | 12 |
4 | Vedi | 7 | 11 |
5 | Pitomača | 7 | 10 |
6 | Daruvar | 7 | 9 |
7 | Koprivnica | 7 | 8 |
8 | Mladost (Đ) | 7 | 7 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Koprivnica | 3 | 6 |
2 | Daruvar | 3 | 5 |
3 | Mladost (Đ) | 3 | 4 |
4 | Pitomača | 3 | 3 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Vedi | 8 | 16 |
2 | Radnik | 8 | 14 |
3 | Mladost (Đ) | 8 | 12 |
4 | Podravac | 8 | 9 |
5 | Koprivnica | 8 | 9 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Vedi | 9 | 17 |
2 | Virka | 9 | 17 |
3 | Koprivnica | 9 | 13 |
4 | Radnik | 9 | 13 |
5 | Petar Zrinski | 8 | 11 |
6 | Mladost (Đ) | 8 | 11 |
7 | Daruvar | 8 | 8 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Vedi | 10 | 18 |
2 | Međimurje | 10 | 18 |
3 | Radnik | 10 | 17 |
4 | Donji Kraljevec | 10 | 15 |
5 | Koprivnica | 10 | 11 |
6 | Ivančica | 10 | 11 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Grafičar | 4 | 8 |
2 | Podravac | 4 | 7 |
3 | Međimurje 2 | 5 | 7 |
4 | Mladost (Đ) | 3 | 4 |
5 | Nedelišće | 4 | 4 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Vedi | 12 | 22 |
2 | Virka | 12 | 22 |
3 | Koprivnica | 12 | 20 |
4 | Radnik | 12 | 18 |
5 | Daruvar | 12 | 17 |
6 | Petar Zrinski | 12 | 14 |
7 | Mladost (Đ) | 12 | 12 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Donji Kraljevec | 4 | 7 |
2 | Daruvar | 3 | 5 |
3 | Radnik | 3 | 5 |
4 | Mladost (Iv) | 4 | 5 |
5 | Petar Zrinski | 4 | 5 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Radnik | 10 | 20 |
2 | Daruvar | 10 | 16 |
3 | Vedi | 10 | 15 |
4 | Petar Zrinski | 11 | 15 |
5 | Virka | 11 | 11 |
6 | Koprivnica | 10 | 8 |
7 | Mladost (Đ) | 2 | 1 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Radnik | 10 | 20 |
2 | Daruvar | 10 | 16 |
3 | Vedi | 10 | 15 |
4 | Petar Zrinski | 10 | 13 |
5 | Virka | 10 | 10 |
6 | Koprivnica | 10 | 8 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Vedi | 4 | 8 |
2 | Radnik | 4 | 6 |
3 | Koprivnica Z | 4 | 2 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Podravac | 3 | 6 |
2 | Eco Net | 2 | 3 |
3 | Virovitica | 2 | 3 |
4 | Koprivnica | 1 | 1 |
5 | Mladost (Iv) | 1 | 1 |
6 | Radost | 1 | 1 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Radost | 10 | 18 |
2 | Podravac | 10 | 17 |
3 | Virovitica | 10 | 17 |
4 | Eco Net | 10 | 14 |
5 | Radnik | 10 | 14 |
6 | Koprivnica | 10 | 10 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Podravac | 8 | 16 |
2 | Radost | 8 | 14 |
3 | Virovitica | 8 | 11 |
4 | Radnik | 8 | 11 |
5 | Koprivnica | 8 | 8 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Split | 7 | 14 |
2 | FSV | 6 | 11 |
3 | Ragusa | 7 | 11 |
4 | Trešnjevka 2009 | 7 | 11 |
5 | Sisak | 7 | 10 |
6 | Zagreb | 7 | 9 |
7 | Virovitica | 7 | 8 |
8 | Mursa | 6 | 7 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Eco Net | 0 | 0 |
1 | Mladost (Iv) | 0 | 0 |
1 | Podravac | 0 | 0 |
1 | Radnik | 0 | 0 |
1 | Radost | 0 | 0 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Virovitica | 6 | 11 |
2 | Eco Net | 6 | 10 |
3 | Radnik | 6 | 9 |
4 | Podravac | 6 | 6 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Virovitica | 10 | 20 |
2 | Eco Net | 10 | 17 |
3 | Koprivnica | 10 | 16 |
4 | DHPG | 10 | 14 |
5 | Radost | 10 | 13 |
6 | Podravac | 10 | 10 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Virovitica | 12 | 24 |
2 | Eco Net | 12 | 21 |
3 | Koprivnica | 12 | 20 |
4 | DHPG | 12 | 18 |
5 | Radost | 12 | 17 |
6 | Virovitica 2 | 12 | 14 |
7 | Podravac | 12 | 12 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Virovitica | 6 | 12 |
2 | Mladost (Iv) | 6 | 10 |
3 | Eco Net | 6 | 8 |
4 | DHPG | 6 | 6 |
# | Momčad | UT | Bod |
---|---|---|---|
1 | Virovitica | 2 | 4 |
2 | DHPG | 2 | 4 |
3 | Mladost (Iv) | 2 | 3 |
4 | Eco Net | 2 | 3 |
5 | Radost | 2 | 3 |
6 | Koprivnica | 2 | 3 |
7 | Dubravčan | 2 | 2 |
8 | Radnik | 2 | 2 |