Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • 42 godine mi je tek ...
    42 godine mi je tek ...
  • KUP-M KS KKŽ 2017, KK Radnik pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2017, KK Radnik pobjednik
  • KUP-M SJEVER 2017 KK Čakovec Globetka pobjednik
    KUP-M SJEVER 2017 KK Čakovec Globetka pobjednik
  • Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2017, srebrna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske u mini košarci 2017, srebrna medalja ŽKK Podravac
  • Prvenstvo Hrvatske za juniorke 2017, srebrna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske za juniorke 2017, srebrna medalja ŽKK Podravac
  •  ALL STAR 2017 A2 Sjever, Selekcije
    ALL STAR 2017 A2 Sjever, Selekcije
  • A2 Liga SJEVER 2017, KK Podravac pobjednik
    A2 Liga SJEVER 2017, KK Podravac pobjednik
  • ALL STAR 2017 Liga Z-18, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2017 Liga Z-18, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2017 Liga M-18, KK Radnik i Selekcija
    ALL STAR 2017 Liga M-18, KK Radnik i Selekcija
  • ALL STAR 2017 Liga Z-16, ŽKK Koprivnica i Selekcija
    ALL STAR 2017 Liga Z-16, ŽKK Koprivnica i Selekcija
  • ALL STAR 2017 Liga M-16, KK Bjelovar i Selekcija
    ALL STAR 2017 Liga M-16, KK Bjelovar i Selekcija
  • ALL STAR 2017 Liga Z-14, ŽKK Koprivnica i Selekcija
    ALL STAR 2017 Liga Z-14, ŽKK Koprivnica i Selekcija
  • ALL STAR 2017 Liga M-14, KK Križevci i Selekcija
    ALL STAR 2017 Liga M-14, KK Križevci i Selekcija
  • ALL STAR 2017 Liga Z-12, ŽKK Podravac i Selekcija
    ALL STAR 2017 Liga Z-12, ŽKK Podravac i Selekcija
  • ALL STAR 2017 Liga M-12, KK Križevci i Selekcija
    ALL STAR 2017 Liga M-12, KK Križevci i Selekcija
  • ALL STAR 2017 Mini basket liga MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija
    ALL STAR 2017 Mini basket liga MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija
  • ALL STAR 2017 Mini basket liga MBL-M, Plava i Crvena Selekcija
    ALL STAR 2017 Mini basket liga MBL-M, Plava i Crvena Selekcija
  • MBL-M11 SJEVER 2017, KK Čakovec pobjednik
    MBL-M11 SJEVER 2017, KK Čakovec pobjednik
  • MBL-M9 SJEVER 2017, KK Grafičar pobjednik
    MBL-M9 SJEVER 2017, KK Grafičar pobjednik

Muške lige

1ML

Prva muška liga 1ML

# Momčad UT Bod
1 Gorica 5 10
2 Agrodalm 5 10
3 Bosco 5 9
4 Rudeš 5 9
5 Universitas 5 8
6 Istrauni 5 7
7 Podravac 5 7
8 Kvarner 5 7
9 Šanac Karlovac 5 7
10 Grafičar 5 6
11 Pula 5 5
12 Borovo 5 5

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 5 10
2 Bjelovar 5 9
3 Virovitica 5 8
4 Ivančica 5 8
5 Radnik 5 7
6 Labrada 5 6
7 Podravac II 5 6
8 Koprivnica 5 6

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 5 9
2 Bjelovar 4 8
3 Virovitica 4 7
4 Koprivnica 5 7
5 Radnik 5 6
6 Pitomača 5 5

M19 S

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Križevci 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0

M17 Kup

Kadeti M17 KUP

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 2 4
2 Koprivnica 2 3
3 Radnik 2 2

M17 S

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Koprivnica 7 13
3 Bjelovar 7 12
4 Vedi 8 12
5 Podravac 7 11
6 Mladost (Đ) 7 10
7 Virovitica 8 9
8 Križevci 6 8
9 Pitomača 8 8

M15 S

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 1 2
2 Virovitica 1 2
3 Vedi 1 2
4 Koprivnica 1 1
5 Podravac 1 1
6 Mladost (Đ) 1 1

MBL-M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 KK Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

MBL-M9

Mini basket liga MBL-M9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0

Kalendar muških liga

<< < Studeni 2017 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 01 02 03
50 entries in month Studeni 2017 50 entries in month Studeni 2017
Pretkadeti 17-18-Kolo 8
14:30 Virovitica - Križevci 54:59
2ML 17-18-Kolo 4
17:00 Virovitica - Koprivnica 90:66
1ML 17-18-Kolo 4
17:00 Kvarner 2010 - Agrodalm 71:106
1ML 17-18-Kolo 4
17:00 Istrauni - Pula 1981 91:74
1ML 17-18-Kolo 4
19:00 Gorica - Šanac Karlovac 126:65
1ML 17-18-Kolo 4
21:00 Borovo - Rudeš 56:72
2ML 17-18-Kolo 4
21:30 Labrada - Podravac II 63:73
7 entries at 04. Studeni 2017
Pretkadeti 17-18-Kolo 8
11:30 Vedi - Mladost (Đ) 74:45
Pretkadeti 17-18-Kolo 8
12:00 Koprivnica - Radnik 35:72
2ML 17-18-Kolo 4
17:00 Bjelovar - Ivančica 88:60
2ML 17-18-Kolo 4
18:00 Radnik - Međimurje 66:91
1ML 17-18-Kolo 4
18:00 Podravac - Grafičar 86:67
1ML 17-18-Kolo 4
18:00 Bosco - Universitas 109:82
6 entries at 05. Studeni 2017
Pretkadeti 17-18-Kolo 8
01:00 Podravac - Bjelovar -:-
Juniori 17-18-Kolo 4
21:30 Bjelovar - Podravac 79:70
2 entries at 08. Studeni 2017
Pretkadeti 17-18-Kolo 9
21:30 Mladost (Đ) - Virovitica 70:41
1 entry at 10. Studeni 2017
Juniori 17-18-Kolo 5
01:00 Virovitica - Bjelovar -:-
Pretkadeti 17-18-Kolo 9
16:00 Bjelovar - Vedi 57:50
1ML 17-18-Kolo 5
16:30 Grafičar - Gorica 71:84
2ML 17-18-Kolo 5
17:00 Koprivnica - Radnik 70:81
1ML 17-18-Kolo 5
17:00 Šanac Karlovac - Bosco 87:89
1ML 17-18-Kolo 5
19:30 Universitas - Borovo 103:77
1ML 17-18-Kolo 5
20:30 Agrodalm - Istrauni 104:98
1ML 17-18-Kolo 5
21:00 Pula 1981 - Podravac 64:89
8 entries at 11. Studeni 2017
Juniori 17-18-Kolo 1
17:00 Radnik - Bjelovar 67:92
Pretkadeti 17-18-Kolo 9
19:00 Pitomača - Koprivnica 25:78
1ML 17-18-Kolo 5
21:30 Rudeš - Kvarner 2010 88:80
3 entries at 12. Studeni 2017
Juniori 17-18-Kolo 5
21:15 Podravac - Radnik 105:44
1 entry at 14. Studeni 2017
Dječaci 17-18-Kolo 1
11:00 Podravac - Virovitica 43:55
2ML 17-18-Kolo 5
18:00 Ivančica - Labrada 73:66
2ML 17-18-Kolo 5
18:30 Međimurje - Bjelovar 93:88
2ML 17-18-Kolo 5
20:15 Podravac II - Virovitica 74:87
4 entries at 18. Studeni 2017
Dječaci 17-18-Kolo 1
11:00 Radnik - Mladost (Đ) 75:57
Pretkadeti 17-18-Kolo 9
13:00 Radnik - Podravac 116:22
Dječaci 17-18-Kolo 1
16:00 Koprivnica - Vedi 57:62
Juniori 17-18-Kolo 5
18:00 Koprivnica - Pitomača 140:38
4 entries at 19. Studeni 2017
Pretkadeti 17-18-Kolo 10
01:00 Pitomača - Podravac -:-
Pretkadeti 17-18-Kolo 10
01:00 Radnik - Vedi -:-
Pretkadeti 17-18-Kolo 10
01:00 Bjelovar - Virovitica -:-
Pretkadeti 17-18-Kolo 10
01:00 Mladost (Đ) - Križevci -:-
2ML 17-18-Kolo 6
01:00 Labrada - Virovitica -:-
2ML 17-18-Kolo 6
01:00 Radnik - Podravac II -:-
2ML 17-18-Kolo 6
01:00 Bjelovar - Koprivnica -:-
2ML 17-18-Kolo 6
01:00 Ivančica - Međimurje -:-
MBL-M11 17-18-Turnir 1
01:00 Radnik - DHPG -:-
MBL-M11 17-18-Turnir 1
01:00 Podravac - Vedi -:-
MBL-M11 17-18-Turnir 1
01:00 Virovitica - Mladost (Đ) -:-
MBL-M11 17-18-Turnir 1
01:00 Vedi - Virovitica -:-
MBL-M11 17-18-Turnir 1
01:00 DHPG - Podravac -:-
MBL-M11 17-18-Turnir 1
01:00 Koprivnica - Radnik -:-
14 entries at 25. Studeni 2017

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Trešnjevka 2009 6 12
2 Pula Črnja Turs 7 12
3 Medveščak 6 11
4 Podravac Gigant 7 11
5 Split 7 11
6 Zadar 6 10
7 Šibenik 7 10
8 Ragusa 6 8
9 Plamen Požega 6 7
10 Brod na Savi 6 7
11 Dubrava-BLC 6 6

2ZL

Druga ženska liga 2ZL

# Momčad UT Bod
1 Trešnjevka 2009 3 6
2 Zagreb 3 6
3 Jabuka 3 5
4 Mursa 3 4
5 Croatia 2006 3 4
6 Brod 3 4
7 Folka 3 4
8 Koprivnica 3 3

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0

Z17 VK

Kadetkinje Z17 VK

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 16
2 Radnik 7 12
3 Radost 7 12
4 Koprivnica 7 11
5 Virovitica 9 11
6 Vindi 7 10
7 DHPG 9 9

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 5 10
2 Koprivnica 5 8
3 Radost 4 6
4 Vindi 4 5
5 DHPG 4 4

Z15 VK

Pretkadetkinje Z15 VK

# Momčad UT Bod
1 Podravac 4 8
2 Koprivnica 3 6
3 Bistra 3 5
4 Virovitica 3 5
5 Mladost (Iv) 4 5
6 Radost 4 4
7 DHPG 3 3

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Koprivnica 2 4
3 Mladost (Iv) 3 4
4 Bistra 2 3
5 Radost 3 3

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Virovitica 2 4
3 Koprivnica 2 4
4 Radnik 2 2
5 Mladost (Iv) 2 2
6 Radost 2 2

MBL-Z11 VK

Mini basket liga MBL-Z11 VK

NO ITEMS

MBL-Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Virovitica 0 0

MBL-Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Studeni 2017 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 01 02 03
49 entries in month Studeni 2017 49 entries in month Studeni 2017
2ZL 17-18-Kolo 1
21:20 Zagreb - Folka Borovje 93:34
1 entry at 02. Studeni 2017
Kadetkinje VK 17-18-Kolo 6
12:30 Radost - DHPG 62:46
1ZL 17-18-Kolo 6
16:30 Plamen Požega - Podravac Gigant 75:69
1ZL 17-18-Kolo 6
17:00 Ragusa - Pula Črnja Turs 73:58
1ZL 17-18-Kolo 6
19:00 Šibenik - Dubrava-BLC 105:53
1ZL 17-18-Kolo 6
19:00 Medveščak - Trešnjevka 2009 71:73
2ZL 17-18-Kolo 2
21:30 Zagreb - Mursa 86:61
6 entries at 04. Studeni 2017
2ZL 17-18-Kolo 2
14:00 Brod - Koprivnica 79:31
2ZL 17-18-Kolo 2
14:20 Folka Borovje - Jabuka Zaprešić 49:55
Kadetkinje VK 17-18-Kolo 11
15:00 DHPG - Virovitica 38:42
Kadetkinje VK 17-18-Kolo 7
16:15 Radnik - Podravac 78:83
Kadetkinje VK 17-18-Kolo 7
16:30 Vindi - Radost 37:55
1ZL 17-18-Kolo 6
17:00 Split - Zadar 73:64
2ZL 17-18-Kolo 2
17:20 Trešnjevka 2009 II - Croatia 2006 91:45
7 entries at 05. Studeni 2017
Pretkadetkinje VK 17-18-Kolo 5
01:00 Bistra - Virovitica -:-
Pretkadetkinje VK 17-18-Kolo 5
01:00 DHPG - Radost -:-
Pretkadetkinje VK 17-18-Kolo 5
15:00 Koprivnica - Mladost (Iv) 62:25
3 entries at 11. Studeni 2017
Kadetkinje VK 17-18-Kolo 8
19:00 Koprivnica - Podravac 37:67
1 entry at 12. Studeni 2017
Kadetkinje VK 17-18-Kolo 8
01:00 Radnik - Radost -:-
1 entry at 15. Studeni 2017
Kadetkinje VK 17-18-Kolo 9
01:00 Radost - Koprivnica -:-
2ZL 17-18-Kolo 3
12:00 Mursa - Folka Borovje 62:73
Kadetkinje VK 17-18-Kolo 9
12:00 Podravac - Virovitica 78:45
2ZL 17-18-Kolo 3
16:00 Koprivnica - Zagreb 37:77
1ZL 17-18-Kolo 7
18:00 Podravac Gigant - Medveščak 48:68
Kadetkinje VK 17-18-Kolo 9
18:30 DHPG - Radnik 43:83
1ZL 17-18-Kolo 7
20:00 Zadar - Ragusa 75:53
1ZL 17-18-Kolo 7
20:00 Brod na Savi - Šibenik 57:78
8 entries at 18. Studeni 2017
Djevojčice 17-18-Kolo 2
14:00 Koprivnica - Radnik 38:37
1ZL 17-18-Kolo 7
15:30 Dubrava-BLC - Split 45:97
Djevojčice 17-18-Kolo 2
16:30 Virovitica - Radost 66:26
2ZL 17-18-Kolo 3
17:00 Croatia 2006 - Brod 77:37
1ZL 17-18-Kolo 7
18:00 Pula Črnja Turs - Plamen Požega 73:72
Kadetkinje VK 17-18-Kolo 10
18:15 Virovitica - Radost 39:57
2ZL 17-18-Kolo 3
19:00 Jabuka Zaprešić - Trešnjevka 2009 II 51:79
Kadetkinje VK 17-18-Kolo 8
19:00 Vindi - DHPG 45:36
8 entries at 19. Studeni 2017
1ZL 17-18-Kolo 8
01:00 Split - Brod na Savi -:-
1ZL 17-18-Kolo 8
01:00 Ragusa - Dubrava-BLC -:-
1ZL 17-18-Kolo 8
01:00 Plamen Požega - Zadar -:-
1ZL 17-18-Kolo 8
01:00 Medveščak - Pula Črnja Turs -:-
1ZL 17-18-Kolo 8
01:00 Trešnjevka 2009 - Podravac Gigant -:-
2ZL 17-18-Kolo 4
01:00 Folka Borovje - Trešnjevka 2009 II -:-
2ZL 17-18-Kolo 4
01:00 Brod - Jabuka Zaprešić -:-
2ZL 17-18-Kolo 4
01:00 Zagreb - Croatia 2006 -:-
2ZL 17-18-Kolo 4
01:00 Mursa - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje VK 17-18-Kolo 6
01:00 Mladost (Iv) - DHPG -:-
Pretkadetkinje VK 17-18-Kolo 6
01:00 Virovitica - Koprivnica -:-
Pretkadetkinje VK 17-18-Kolo 6
01:00 Podravac - Bistra -:-
Kadetkinje VK 17-18-Kolo 10
01:00 Koprivnica - DHPG -:-
Kadetkinje VK 17-18-Kolo 10
01:00 Radnik - Vindi -:-
14 entries at 25. Studeni 2017