Bačani Matija

685
Bačani Matija
Ime:
Matija
Prezime:
Bačani
Registracijska iskaznica igrač/ica:
32373
Datum rođenja:
07.03.2008.
SezonaOdigrano utakmica
Druga muška liga 2MLS 2024/2025GrafičarGrafičar0
Druga muška liga 2MLS 2025/2026GrafičarGrafičar0
Druga muška liga 2MLS 2026/2027GrafičarGrafičar0
Druga muška liga 2MLS k 2026/2027GrafičarGrafičar0

Statistika

SezonaUtakmiceKoševiKoš/UtSLBSLB/UtTriceTrice/UtGreškeGreške/Ut
2MLS 2024/2025141359.64191.36382.71
2MLS 2025/20261020620.6373.7232.3
2MLS 2026/202722311.573.52163
2MLS k 2026/202711313661144
Ukupno2737713.96130.48592.19712.63

Match Box Score

UtakmicaUtakmiceKoševiKoš/UtSLBSLB/UtTriceTrice/UtGreškeGreške/Ut
Međimurje - Grafičar16644
Grafičar - Varaždin114144411
Grafičar - Petar Zrinski1882233
Ivančica - Grafičar1662211
Podravac - Grafičar123234411
Grafičar – seniori - Mladost (Đ) – seniori116161122
Grafičar – seniori - Međimurje – seniori11155
Varaždin – seniori - Grafičar – seniori1331155
Grafičar - Koprivnica1151533
Grafičar - Radnik1551122
Petar Zrinski - Grafičar112122222
Grafičar - Ivančica1991133
Vedi - Grafičar18833
Mladost (Đ) - Grafičar1991133
Grafičar - Virka115152222
Međimurje - Grafičar115152211
Grafičar - Mladost (Đ)116164422
Radnik - Grafičar124244444
Grafičar - Varaždin113131122
Ivančica - Grafičar130305544
Grafičar - Vedi123234422
Petar Zrinski - Grafičar122225522
Grafičar - Koprivnica121214422
Podravac - Grafičar127276622
Grafičar - Podravac11313661144
Grafičar - Podravac11313661144
Grafičar - Petar Zrinski11010111122