Pobjedom Virke krenuo KUP KS KKŽ 2020 za muške

202009 Kup M virka pz3

 

Krenuo je KUP KS KKŽ za muške pobjedom Virke protiv Petra Zrinskog bez obzira na poteškoće koje je uzrokovala pandemija virusa COVID-19.

RASPORED 1. kolo:

A 05/06.09.2020., KK Radnik - KK Bjelovar (odustao)

B KK Virka - KK Petar Zrinski 106:83 (26:21, 31:22, 27:16, 22:24)

KK VIRKA: Šutalo J. 18 (3x3), Ferenčević M. 25 (4x3), Golub V. 22 (1x3), Petrović M. 0, Petrović S. 2, Pavlović A. 22 (cap), Moslavac L. 4, Cah D. 2, Petrović Z. 7, Fuis P. 2, Ferenčević N. 2, Lukač A. 0, trener: Lukša D.

KK PETAR ZRINSKI: Prstec T. 12, Kravos A. 20 (3x3), Jaklinović M. 10 (2x3), Horvat L. 11, Topalović N. 28 (1x3), Žeger D. 2, Drvenkar M. 0, Fašaić D. - (cap), trener: Fašaić D.

C KK Vedi - KK Koprivnica 69:46 (15:11, 16:11, 17:17, 21:7)

KK VEDI: Lukčin M. 6, Laić N. 2, Šobak M. 11, Čulo A. 14, Adamec K. 0, Lovrić R. 2, Krajinović D. 5, Kiternaš S. 0, Rogović D. 5 (1x3), Ćurić M. 3 (1x3) (cap), Vrdoljak J.Z. 15 (3x3), Kelava M. 6, trener: Krajinović D.

KK KOPRIVNICA: Mikor F. 7, Relja L. 0, Vrabec J. 2, Marić K. 0, Bagarić S. 0, Mihoković R. 14 (3x3), Mihoković D. 16 (2x3) (cap), Lončarić D. 5 (1x3), Kozulić M. 0, Rubin B. 2, trener: Kapusta B.

D KK Podravac - slobodan

RASPORED POLUFINALA:

E 12/13.09.2020, Radnik - Virka

F 12/13.09.2020, Pobjednik C - Podravac

RASPORED FINALA:

G 19/20.09.2020, Pobjednik E - Pobjednik F

Ovisno o situaciji s virusom COVID-19 nastaviti će se natjecanja u KUP-u prilagođavanjem termina igranja.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Grafičar 0 0
1 Ivančica 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Labrada 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vindija 0 0
1 Virka 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M19 S

Juniori M19 Sjever

NO ITEMS

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M17 S

Kadeti M17 Sjever

NO ITEMS

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Vedi 1 2
3 Koprivnica 1 1
4 Podravac 1 1
5 Pitomača 1 1
6 Bjelovar 0 0
6 Mladost (Đ) 0 0
6 Virka 0 0

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

NO ITEMS

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M13 S

Dječaci M13 Sjever

NO ITEMS

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Rujan 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
no entry in month Rujan 2020 no entry in month Rujan 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 0 0

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Pitomača 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radnik 2 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M11

3x3 M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica 2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Ženske lige

LP 2ZL

Liga za prvaka 2ZL

# Momčad UT Bod
1 Mursa 3 6
2 KAŽL 3 6
3 Vodice 3 4
4 Koprivnica 3 4
5 Jabuka 3 4
6 Folka 3 3

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 7 13
2 Koprivnica 8 13
3 Brod na Savi 8 13
4 Brod 8 11
5 Podravac 7 6

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 10 19
2 Jabuka 10 16
3 Orka 10 16
4 Vindi 10 15
5 Lovrekice 10 13
6 Radost 10 11

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 1 2
2 Virovitica 1 2
3 Vindi 1 1
4 Radnik 1 1
5 Bistra 0 0
5 Podravac 0 0
5 Radost 0 0

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0
1 Virovitica 1234 0 0

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Rujan 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
no entry in month Rujan 2020 no entry in month Rujan 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Ledene 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi2 0 0

3x3 Z11

3x3 Z11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Kraljice košarke 0 0
1 Mi smo ekipa 0 0
1 Radnik 0 0
1 Suigračice 0 0
1 Vatrene košarkašice 0 0
1 Vatrice 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0