ALL STAR 2023 2. Regionalna Liga dječaka M13S2 pobjeda Parnih

202306 M13S2 AS svi

Danas je u Koprivnici odigrana 2. ALL STAR utakmica 2. Regionalne Lige dječaka M13S2 Sjever između Neparne i Parne Selekcije lige M13S2 gdje je pobijedila Parna Selekcija.

NEPARNA SELEKCIJA - PARNA SELEKCIJA 52:68 (18:12, 12:11, 10:24, 12:21)

NEPARNA SELEKCIJA: Švegović A. (Koprivnica) 13, Brlečić M. (Koprivnica) 8, Torma T. (Koprivnica) 15, Kolar J. (Koprivnica) 0, Šadek M. (Koprivnica) 6, Asandi E. (Radnik) 0, Mandić L. (Radnik) 4, Čulina G. (Radnik) 2, Katanović A. (Radnik) 0, Rubin D. (Mladost Iv.) 4, Furdi F. (Mladost Iv.) 0, Lovrenčić P. (Mladost Iv.) 0, Izbornik: Mihoković D. (Koprivnica)

PARNA SELEKCIJAHranjec K. (Donji Kraljevec) 18, Grabant J. (Donji Kraljevec) 8, Mesarić M. (Donji Kraljevec) 6, Vlašić K. (Donji Kraljevec) 2, Bađari R. (Donji Kraljevec) 3, Podvezanec F. (Nedelišće) 11, Poznić J. (Nedelišće) 14, Dobša N. (Nedelišće) 2, Maček L. (Nedelišće) 0, Hodić G. (Rudar) 2, Kvakan G. (Rudar) 2, Bogdan K. (Rudar) 0, Izbornik:  Balent N. (Donji Kraljevec)

Na ALL STAR utakmici 2. Lige dječaka M13S2 Sjever podijeljeni su pehari za prvo mjesto ekipi KK Koprivnica (Koprivnica), za drugo mjesto ekipi KK Donji Kraljevec (Donji Kraljevec) i za treće mjesto ekipi KK Radnik (Križevci), a igračima prve tri plasirane ekipe bile su podijeljene pripadajuće medalje.

Plaketu za najboljeg igrača lige dobio je MarkoBrlečić (Koprivnica), a najbolji strijelac lige je Andrija Švegović (Koprivnica) obojici su uručene pripadajuće plakete.

Plaketu za najboljeg u slobodnim bacanjima izborio je KainHranjec (Donji Kraljevec koji je proglašen i najboljim igračem ALL STAR utakmice te mu je uručena i pripadajuća plaketa.

Zahvaljujemo domaćinima na trudu i dobroj organizaciji, svim učesnicima na prikazanoj igri i publici na podršci.

Pratite nas na Instagramu, Facebook stranici i You tube kanalu.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Ivančica 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Labrada 1971 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Varaždin 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Radnik 2 4
3 Mladost (Đ) 2 3
4 Bjelovar 2 3
5 Koprivnica 1 1
6 Podravac 1 1
7 Petar Zrinski 1 1
8 Virka 1 1

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Ivančica 1 2
2 Donji Kraljevec 1 1

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Virka 2 4
2 Vedi 2 4
3 Podravac 2 2
4 Radnik 1 1
5 Bjelovar 1 1

JKL

Jedinstvena muška kadetska liga

NO ITEMS

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Radnik 3 6
2 Vedi 3 6
3 Virka 3 6
4 Podravac 3 5
5 Koprivnica 3 4
6 Pitomača 3 3
7 Mladost (Đ) 3 3
8 Daruvar 3 3

M17 LPR

Kadeti M17 Liga za prvaka

NO ITEMS

M17 LPO

Kadeti M17 Liga za poredak

NO ITEMS

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindija 0 0
1 Virka 0 0

JPKL

Jedinstvena muška pretkadetska liga

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Koprivnica 3 4
3 Radnik 2 3
4 Mladost (Đ) 2 3
5 Podravac 1 1

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Vedi 9 17
2 Virka 9 17
3 Koprivnica 9 13
4 Radnik 9 13
5 Petar Zrinski 8 11
6 Mladost (Đ) 8 11
7 Daruvar 8 8

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 20
2 Međimurje 10 18
3 Donji Kraljevec 10 15
4 Vedi 10 14
5 Radnik 9 11
6 Virka 9 8

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 19
2 Čakovec 10 18
3 Mladost (Đ) 10 16
4 Petar Zrinski 10 15
5 Daruvar 10 12
6 Kotoriba 10 10

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 3 6
2 Virka 3 5
3 Koprivnica 2 4
4 Daruvar 3 4
5 Radnik 2 3
6 Mladost (Đ) 3 3
7 Petar Zrinski 2 2

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0
1 Vindija 0 0
1 Virka 0 0

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Donji Kraljevec 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Nedelišće 0 0
1 Radnik 0 0
1 Rudar 0 0

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 10 20
2 Mladost (Đ) 10 17
3 Koprivnica 10 16
4 Petar Zrinski 10 15
5 Vedi 10 12
6 Virka 10 10

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 4 8
2 Radnik 4 6
3 Koprivnica Z 4 2

Kalendar muških liga

<< < Rujan 2023 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
28 29 30 31 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 01
no entry in month Rujan 2023 no entry in month Rujan 2023

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Brod 0 0
1 Falcons 0 0
1 Folka 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Mursa 0 0
1 Orka 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Eco Net 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Virovitica 0 0

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Eco Net 2 3
3 Virovitica 1 2
4 Radost 1 2
5 Podravac 2 2
6 Koprivnica 2 2

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Radost 1 2
2 Koprivnica 1 1
3 Podravac 0 0
3 Radnik 0 0
3 Virovitica 0 0

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Eco Net 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Virovitica 0 0

Z15 KV

Pretkadetkinje Z15 Kvalifikacijska liga

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 1 2
2 Eco Net 1 2
3 Radnik 1 1
4 Podravac 1 1

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 1 2
2 DHPG 1 2
3 Radost 1 1
4 Podravac 1 1
5 Eco Net 0 0
5 Koprivnica 0 0

Z13 VK

Djevojčice Z13 VK

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 2 4
2 Eco Net 1 2
3 DHPG 1 2
4 Virovitica 2 2 2
5 Radost 1 1
6 Podravac 1 1
7 Koprivnica 0 0

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 6 11
2 Podravac 6 10
3 Mladost (Iv) 6 6
4 Virovitica 2 6 5

Kalendar ženskih liga

<< < Rujan 2023 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
28 29 30 31 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 01
no entry in month Rujan 2023 no entry in month Rujan 2023