ALL STAR 2022 2. Liga dječaka M13 Sjever pobjeda Neparne selekcije

202206 M13S2 AS svi

Danas je u Križevcima od 12,00 sati odigrana 1. ALL STAR utakmica 2. Lige dječaka M13 Sjever između Neparne i Parne Selekcije 2. lige M13 Sjever. Možemo zaključiti da je ovom ALL STAR utakmicom završila službena natjecateljska sezona našeg Saveza. Neparna Selekcija bila je previše dominantna i sa lakoćom je pobjedila Parnu selekciju lige.

NEPARNA SELEKCIJA - PARNA SELEKCIJA 70:33 (20:16, 15:15, 14:6, 21:2)

NEPARNA SELEKCIJA: Tomac V. 0 (Radnik), Spajić M. 6 (Virka), Kuzel F. 4 (Radnik), Bogdanović L. 0 (Radnik), Vajnhard J. 18 (Radnik), Vragović A. 7 (Radnik), Kusobrak P. 4 (Radnik), Asani E. 0 (Radnik), Tomašić M. 0 (Virka), Denić G. 4 (Virka)Katanović D. 5 ((1x3) Radnik), Zidarić T. (cap) 22 (Radnik), Trener: Matoić T. (Radnik)

PARNA SELEKCIJA: Švegović A. 0 (Koprivnica), Žnidarić L. (cap) 4 (Grafičar), Novak K. 9 (Grafičar), Šantavec P. 2 (Grafičar), Jurčić M. 2 (Koprivnica), Kobor J. 1 (Koprivnica), Ivančević J. 0 (Vedi), Gavranović M. 2 (Vedi), Anušić B. 6 (Vedi), Mamić A. 2 (Vedi), Dulikravić V. 0 (Vedi), Periša M. 4 (Koprivnica), Izbornik: Krajinović D. (Vedi)

Na 1. ALL STAR utakmici 2. Lige dječaka M13 regije Sjever podijeljeni su pehari za prvo mjesto ekipi KK Radnik, za drugo mjesto ekipi KK Vedi za treće mjesto ekipi KK Koprivnica, a igračima prve tri plasirane ekipe podijeljene su pripadajuće medalje.

Plaketu za najboljeg igrača lige dobio je Tin Zidarić (Radnik), a plaketu za najboljeg strijelca lige dobio je Mislav Spajić (Virka).

Plaketu za najboljeg u slobodnim bacanjima dobio je Petar Šantavec (Grafičar). Najboljim igračem ALL STAR utakmice proglašen je Tin Zidarić (Radnik) kojem je uručena i pripadajuća plaketa.

Zahvaljujemo domaćinima na trudu i dobroj organizaciji, svim učesnicima na prikazanoj igri i vjernoj publici na podršci.

Pratite nas na Instagramu, Facebook stranici i You tube kanalu.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 7 13
2 Radnik 6 11
3 Vindija 6 11
4 Petar Zrinski 7 11
5 Međimurje 7 11
6 Bjelovar 7 10
7 Virka 6 9
8 Ivančica 7 9
9 Labrada 1971 7 8
10 Vedi 5 7
11 Varteks 5 5

3ML

Treća muška liga 3ML

# Momčad UT Bod
1 Donji Kraljevec 6 12
2 Međimurje wildboarsi 6 12
3 Mladost (Đ) 6 12
4 Čakovec 6 11
5 Grafičar 6 10
6 Rudar 6 8
7 Koprivnica 7 8
8 Mladost (Iv) 6 7
9 Ivančica 2 5 6
10 Kotoriba 5 5
11 Dubravčan 5 5

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 3 6
2 Radnik 3 5
3 Virka 2 3
4 Bjelovar 2 3
5 Vedi 1 1
6 Podravac 1 1
7 Koprivnica 1 1
8 Mladost (Đ) 1 1

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Petar Zrinski 2 3
2 Vindija 2 3
3 VROS 1 2
4 Međimurje 1 1
5 Ivančica 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 15
2 Vedi 7 12
3 Radnik 7 12
4 Petar Zrinski 10 11
5 Virka 5 8
6 Bjelovar 7 8

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 16
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Dubravčan 10 10

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Virka 8 14
3 Podravac 8 13
4 Vedi 8 11
5 Koprivnica 8 9
6 Pitomača 8 9

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 16
3 Vedi 8 14
4 Grafičar 8 10
5 Vindija 7 10
6 Čakovec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Virka 9 17
2 Vedi 8 15
3 Koprivnica 9 13
4 Radnik 8 12
5 Petar Zrinski 8 11
6 Mladost (Đ) 7 9
7 Daruvar 7 7

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 19
2 Virka 10 18
3 Radnik 10 15
4 Vindija 10 13
5 Podravac 10 13
6 Donji Kraljevec 10 12

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 18
2 Vedi 10 18
3 Grafičar 10 16
4 Čakovec 10 16
5 Mladost (Iv) 10 12
6 Nedelišće 10 10

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Vedi 7 14
2 Podravac 6 11
3 Virka 6 11
4 Radnik 8 11
5 Koprivnica 8 10
6 Mladost (Đ) 9 9

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Mladost (Đ) 10 18
3 Vedi 10 14
4 Vindija 10 14
5 Grafičar 10 13
6 Petar Zrinski 10 11

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 8 12
3 Koprivnica 8 11
4 Grafičar 8 11
5 Virka 8 10

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Mladost (Đ) 2 4
3 Petar Zrinski 2 3
4 Vedi 2 3
5 Virka 2 2
6 Koprivnica 2 2

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Radnik 2 3
3 Koprivnica Z 2 2

Kalendar muških liga

<< < Studeni 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26
28 29 30 01 02 03 04
82 entries in month Studeni 2022 82 entries in month Studeni 2022
Kadeti 22-23-Kolo 7
22:00 Radnik - Pitomača 85:38
1 entry at 02. Studeni 2022
Dječaci 22-23-Kolo 10
21:00 Mladost (Đ) - Virka 26:60
1 entry at 04. Studeni 2022
Juniori 22-23-Kolo 7
11:30 Bjelovar - Podravac 21:127
2ML 22-23-Kolo 5
16:00 Labrada 1971 - Radnik 56:79
Djevojčice 22-23-Kolo 1
16:30 Vindi - DHPG 75:28
2ML 22-23-Kolo 5
18:00 Vedi - Međimurje 68:95
2ML 22-23-Kolo 5
18:00 Petar Zrinski - Virka 86:65
3ML sjever 22-23-Kolo 4
19:00 Rudar - Donji Kraljevec 53:103
3ML sjever 22-23-Kolo 4
19:00 Dubravčan - Grafičar 57:83
7 entries at 05. Studeni 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 1
11:30 Radnik - Podravac 39:64
Djevojčice 22-23-Kolo 1
12:00 Koprivnica - Mladost (Iv) 63:11
Dječaci 22-23-Kolo 6
12:00 Vedi - Radnik 94:30
Kadeti 22-23-Kolo 7
15:30 Vedi - Virka 34:75
Kadeti 22-23-Kolo 7
17:00 Podravac - Koprivnica 115:44
3ML sjever 22-23-Kolo 4
17:00 Ivančica 2 - Mladost (Đ) 68:91
2ML 22-23-Kolo 5
18:00 Bjelovar - Varteks 100:67
2ML 22-23-Kolo 5
19:00 Ivančica - Podravac 68:85
8 entries at 06. Studeni 2022
Juniori 22-23-Kolo 8
01:00 Virka - Bjelovar -:-
Juniori 22-23-Kolo 8
01:00 Podravac - Petar Zrinski 20:0
Djevojčice 22-23-Kolo 2
11:30 Virovitica - Vindi 52:33
Dječaci 22-23-Kolo 7
14:00 Koprivnica - Podravac 33:74
Pretkadeti 22-23-Kolo 8 / 1-4 mjesta
16:00 Koprivnica - Vedi 68:69
2ML 22-23-Kolo 6
17:00 Međimurje - Labrada 1971 75:55
2ML 22-23-Kolo 6
19:00 Podravac - Petar Zrinski 95:94
2ML 22-23-Kolo 6
19:00 Radnik - Ivančica 87:72
8 entries at 12. Studeni 2022
Dječaci 22-23-Kolo 7
11:30 Virka - Vedi 42:69
Pretkadeti 22-23-Kolo 8 / 5-7 mjesta
12:00 Mladost (Đ) - Petar Zrinski 64:61
Dječaci 22-23-Kolo 7
14:00 Mladost (Đ) - Radnik 14:84
Kadeti 22-23-Kolo 6
16:00 Vedi - Radnik 48:104
2ML 22-23-Kolo 6
17:00 Vindija - Vedi 94:65
3ML sjever 22-23-Kolo 5
18:00 Mladost (Đ) - Dubravčan 79:59
2ML 22-23-Kolo 6
19:30 Virka - Bjelovar 87:85
3ML sjever 22-23-Kolo 5
21:00 Koprivnica - Kotoriba 77:63
8 entries at 13. Studeni 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 2
19:30 Podravac - Koprivnica 65:26
1 entry at 14. Studeni 2022
3ML sjever 22-23-Kolo 5
20:30 Čakovec - Rudar -:-
1 entry at 16. Studeni 2022
Pretkadeti 22-23-Kolo 9 / 1-4 mjesta
21:30 Radnik - Koprivnica 61:51
1 entry at 17. Studeni 2022
Kadeti 22-23-Kolo 8
11:15 Pitomača - Podravac 31:106
Dječaci 22-23-Kolo 4
15:00 Radnik - Virka 50:64
2 entries at 18. Studeni 2022
MBL U9 22-23-Turnir 1 Križevci
10:30 Vedi - Radnik 19:7
MBL U9 22-23-Turnir 1 Križevci
11:30 Koprivnica - Vedi 12:20
Kadeti 22-23-Kolo 6
12:00 Virka - Podravac 87:76
Dječaci 22-23-Kolo 8
12:00 Radnik - Koprivnica 45:44
Pretkadeti 22-23-Kolo 9 / 1-4 mjesta
14:30 Vedi - Virka 68:48
Juniori 22-23-Kolo 8
17:00 Vedi - Radnik 60:80
Djevojčice 22-23-Kolo 2
17:00 DHPG - Radnik 27:34
3ML sjever 22-23-Kolo 6
19:00 Rudar - Međimurje wildboarsi 59:76
3ML sjever 22-23-Kolo 6
19:30 Grafičar - Mladost (Đ) 64:73
Kadeti 22-23-Kolo 3
20:00 Radnik - Virka 85:52
2ML 22-23-Kolo 7
20:00 Labrada 1971 - Vindija 75:85
2ML 22-23-Kolo 7
20:00 Ivančica - Međimurje 59:78
12 entries at 19. Studeni 2022
Dječaci 22-23-Kolo 8
12:00 Mladost (Đ) - Vedi 12:98
Dječaci 22-23-Kolo 6
15:15 Virka - Koprivnica 57:49
Kadeti 22-23-Kolo 8
17:00 Koprivnica - Vedi 53:75
Pretkadeti 22-23-Kolo 8 / 1-4 mjesta
17:00 Virka - Radnik 56:53
3ML sjever 22-23-Kolo 6
17:00 Mladost (Iv) - Koprivnica 81:39
Kadeti 22-23-Kolo 8
18:30 Virka - Radnik 63:73
2ML 22-23-Kolo 7
19:00 Bjelovar - Podravac 72:83
7 entries at 20. Studeni 2022
Dječaci 22-23-Kolo 6
19:45 Podravac - Mladost (Đ) 94:6
2ML 22-23-Kolo 7
21:00 Petar Zrinski - Radnik 57:85
2 entries at 23. Studeni 2022
Kadeti 22-23-Kolo 9
01:00 Radnik - Koprivnica -:-
Kadeti 22-23-Kolo 9
01:00 Vedi - Podravac -:-
Juniori 22-23-Kolo 9
01:00 Petar Zrinski - Virka 0:20
Pretkadeti 22-23-Kolo 10 / 1-4 mjesta
16:00 Virka - Koprivnica 64:53
Djevojčice 22-23-Kolo 3
17:00 Radnik - Virovitica 45:57
3ML sjever 22-23-Kolo 7
18:00 Koprivnica - Rudar 76:86
3ML sjever 22-23-Kolo 7
19:00 Donji Kraljevec - Grafičar 92:82
2ML 22-23-Kolo 8
19:00 Radnik - Bjelovar 97:73
2ML 22-23-Kolo 8
19:00 Međimurje - Petar Zrinski 79:83
9 entries at 26. Studeni 2022
MBL M11 22-23-Turnir 2 Virovitica
01:00 Radnik - Mladost (Đ) -:-
MBL M11 22-23-Turnir 2 Virovitica
01:00 Vedi - Koprivnica -:-
MBL M11 22-23-Turnir 2 Virovitica
01:00 Mladost (Đ) - Virka -:-
MBL M11 22-23-Turnir 2 Virovitica
01:00 Koprivnica - Petar Zrinski -:-
MBL M11 22-23-Turnir 2 Virovitica
01:00 Radnik - Vedi -:-
Pretkadeti 22-23-Kolo 10 / 1-4 mjesta
11:30 Vedi - Radnik -:-
Dječaci 22-23-Kolo 8
11:30 Podravac - Virka -:-
Juniori 22-23-Kolo 9
13:00 Bjelovar - Radnik -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 3
15:30 Koprivnica - DHPG -:-
2ML 22-23-Kolo 8
15:30 Vedi - Labrada 1971 -:-
2ML 22-23-Kolo 8
16:00 Podravac - Varteks -:-
2ML 22-23-Kolo 8
21:30 Vindija - Ivančica -:-
12 entries today 27. Studeni 2022
Juniori 22-23-Kolo 9
22:00 Vedi - Podravac -:-
1 entry at 28. Studeni 2022
Kadeti 22-23-Kolo 9
21:30 Virka - Pitomača -:-
1 entry at 30. Studeni 2022

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Vindi 5 10
2 Podravac 5 9
3 Radost 5 8
4 Folka 5 8
5 Mursa 5 8
6 Brod 5 7

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Radost 5 10
2 Virovitica 6 10
3 Podravac 4 8
4 Radnik 5 7
5 Vindi 5 5
6 Bistra 5 5

Z17 A

Kadetkinje Z17-GA

# Momčad UT Bod
1 Podravac 3 6
2 Koprivnica 4 6
3 Virovitica 3 5
4 Mladost (Iv) 4 4

Z17 B

Kadetkinje Z17-GB

# Momčad UT Bod
1 Radost 4 8
2 Radnik 3 5
3 Virovitica 2 3 4
4 Bistra 4 4

Z15 A

Pretkadetkinje Z15-GA

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Iv) 3 6
2 Vindi 3 5
3 Radost 3 4
4 Bistra 3 3

Z15 B

Pretkadetkinje Z15-GB

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 3 6
2 Podravac 2 3
3 Radnik 2 3
4 Koprivnica 3 3

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 3 6
2 Podravac 3 6
3 Radnik 5 6
4 Vindi 3 5
5 Koprivnica 3 5
6 DHPG 3 4
7 Mladost (Iv) 4 4

Z11 A

Mini basket liga MBL-Z11 GA

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 2 4
2 Virovitica 2 2 3
3 Mladost (Iv) 2 3
4 Podravac 2 2

Z11 B

Mini basket liga MBL-Z11 GB

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Studeni 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26
28 29 30 01 02 03 04
23 entries in month Studeni 2022 23 entries in month Studeni 2022
Juniorke 22-23-Kolo 5
01:00 Bistra - Vindi -:-
Djevojčice 22-23-Kolo 1
16:30 Vindi - DHPG 75:28
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 3
18:30 Vindi - Mladost (Iv) 28:34
3 entries at 05. Studeni 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 1
11:30 Radnik - Podravac 39:64
Djevojčice 22-23-Kolo 1
12:00 Koprivnica - Mladost (Iv) 63:11
Pretkadetkinje GA 22-23-Kolo 3
16:00 Bistra - Radost 21:43
3 entries at 06. Studeni 2022
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 3
11:00 Podravac - Koprivnica 90:37
Djevojčice 22-23-Kolo 2
11:30 Virovitica - Vindi 52:33
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 2
13:30 Virovitica - Radnik 88:50
3 entries at 12. Studeni 2022
Kadetkinje GA 22-23-Kolo 3
17:00 Mladost (Iv) - Virovitica 31:49
1 entry at 13. Studeni 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 2
19:30 Podravac - Koprivnica 65:26
1 entry at 14. Studeni 2022
Juniorke 22-23-Kolo 5
20:15 Radnik - Radost 57:83
1 entry at 15. Studeni 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 3
11:30 Radnik - Radost 64:76
1 entry at 18. Studeni 2022
Juniorke 22-23-Kolo 6
01:00 Radnik - Podravac -:-
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 3
01:00 Radnik - Podravac -:-
Juniorke 22-23-Kolo 6
13:00 Virovitica - Vindi 77:47
Djevojčice 22-23-Kolo 2
17:00 DHPG - Radnik 27:34
Pretkadetkinje GB 22-23-Kolo 3
17:30 Koprivnica - Virovitica 18:99
5 entries at 19. Studeni 2022
Kadetkinje GB 22-23-Kolo 3
19:00 Bistra - Virovitica 2 48:54
1 entry at 24. Studeni 2022
Juniorke 22-23-Kolo 5
11:30 Podravac - Virovitica 90:45
Juniorke 22-23-Kolo 6
11:30 Bistra - Radost 45:57
Djevojčice 22-23-Kolo 3
17:00 Radnik - Virovitica 45:57
3 entries at 26. Studeni 2022
Djevojčice 22-23-Kolo 3
15:30 Koprivnica - DHPG -:-
1 entry today 27. Studeni 2022