Međimurju Goran Plavec 2021

2021 GPlavec 1M međimurje

Završio je tradicionalni memorijalni turnir G. Plavec koji KK Koprivnica organizira kao sjećanje na svog preminulog člana.

Na turniru su sudjelovale slijedeće ekipe sa igračima 2008. godište i mlađe: KK Vedi iz Bjelovara, KK Međimurje iz Čakovca, KK Radnik iz Križevaca i domaćin KK Koprivnica.

Najbolji strijelac sa postignutih 39 koševa u dvije utakmice je bio Ivan Laić iz KK Vedi Za najboljeg igrača izabran je Lovro Krištofić iz KK Međimurja.

Prvo mjesto zasluženo je pripalo KK Međimurje koja je u finalu pobijedilo domaćina KK Koprivnica. Treće mjesto pripalo je ekipi KK Vedi koja je pobijedila KK Radnik.

REZULTATI:

KK Koprivnica - KK Radnik 51:39

KK Vedi - KK Međimurje 58:67

za 3. mjesto: KK Radnik - KK Vedi 41:66

za 1. mjesto: KK Koprivnica - KK Međimurje 41:78

POREDAK:

1. KK Međimurje, Čakovec

2. KK Koprivnica, Koprivnica

3. KK Vedi, Bjelovar

4. KK Radnik, Križevci

Možete nas pratiti na facebook stranici.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 20 36
2 Ivančica 20 35
3 Vindija 20 35
4 Radnik 20 33
5 Grafičar 20 33
6 Međimurje 20 31
7 Virka 20 29
8 Bjelovar 20 29
9 Petar Zrinski 20 26
10 Vedi 20 23
11 Koprivnica 20 0

3ML

Treća muška liga 3ML

# Momčad UT Bod
1 Međimurje wildboarsi 22 41
2 Donji Kraljevec 22 40
3 Čakovec Globetka 22 39
4 Varteks 22 35
5 Rudar 22 34
6 Lepoglava 22 34
7 Kotoriba 22 34
8 Petrijanec 22 32
9 Dubravčan 22 30
10 Mladost (Iv) 22 28
11 Mladost (Đ) 22 24
12 Vinica 22 22

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Virka 3 5
2 Podravac 2 4
3 Koprivnica 2 3
4 Radnik 1 1
5 Petar Zrinski 1 1
6 Vedi 1 1
7 Bjelovar 0 0

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Međimurje 1 1
3 Ivančica 1 1

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 8 15
2 Vedi 8 15
3 Radnik 8 12
4 Virka 8 10
5 Mladost (Đ) 8 8

M19 S1

Juniori M19 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 16
4 Donji Kraljevec 10 13
5 Radnik 10 13
6 Dubravčan 10 10

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 19
3 Vedi 10 16
4 Podravac 10 13
5 Mladost (Đ) 10 12
6 Koprivnica 10 10

M17S1

Kadeti M17 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Virka 10 19
2 Radnik 10 16
3 Vedi 8 14
4 Grafičar 8 10
5 Vindija 7 10
6 Čakovec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Virka 12 23
2 Radnik 12 21
3 Podravac 12 19
4 Vedi 12 19
5 Pitomača 12 18
6 Koprivnica 12 13
7 Petar Zrinski 12 11

M15S1

Pretkadeti M15 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 19
2 Virka 10 18
3 Radnik 10 15
4 Vindija 10 13
5 Podravac 10 13
6 Donji Kraljevec 10 12

M15S2

Pretkadeti M15 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 10 18
2 Vedi 10 18
3 Grafičar 10 16
4 Čakovec 10 16
5 Mladost (Iv) 10 12
6 Nedelišće 10 10

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Đ) 12 23
2 Vedi 12 22
3 Petar Zrinski 12 18
4 Radnik 12 18
5 Koprivnica 12 17
6 Virka 12 14
7 Podravac 12 14

M13S1

Dječaci M13 Sjever 1. liga

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 20
2 Mladost (Đ) 10 18
3 Vedi 10 14
4 Vindija 10 14
5 Grafičar 10 13
6 Petar Zrinski 10 11

M13S2

Dječaci M13 Sjever 2. liga

# Momčad UT Bod
1 Radnik 8 16
2 Vedi 8 12
3 Koprivnica 8 11
4 Grafičar 8 11
5 Virka 8 10

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 Vedi 6 12
2 Radnik 6 10
3 Koprivnica 6 8
4 DHPG 6 6

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Radnik 6 11
2 Koprivnica Z 6 9
3 DHPG 6 8
4 Vedi 6 8

Kalendar muških liga

<< < Kolovoz 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
no entry in month Kolovoz 2022 no entry in month Kolovoz 2022

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Orka 12 22
2 Folka 12 21
3 Koprivnica 12 19
4 Podravac 12 18
5 Brod 12 18
6 Vindi 12 16

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 19
2 Radost 10 18
3 Koprivnica 10 17
4 Bistra 10 13
5 Virovitica 10 12
6 Vindi 10 11

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 10 20
2 Radost 10 17
3 Virovitica 10 17
4 Radnik 10 14
5 Koprivnica 10 12
6 Bistra 10 10

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Radost 14 28
2 Virovitica 14 25
3 Radnik 14 25
4 Vindi 14 20
5 Bistra 14 20
6 Virovitica 2 14 18
7 Koprivnica 14 17
8 Mladost (Iv) 14 15

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 14 28
2 Vindi 14 26
3 Radnik 14 24
4 Mladost (Iv) 14 20
5 DHPG 14 20
6 Koprivnica 14 19
7 Podravac 14 16
8 Vindi2 14 13

Z11A

Mini basket liga MBL-Z11A

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 4 8
2 Vindi 4 6
3 Virovitica Suhopolje 4 4

Z11B

Mini basket liga MBL-Z11B

# Momčad UT Bod
1 DHPG 4 7
2 Virovitica 4 7
3 Podravac 4 4

Z9

Mini basket liga MBL-Z9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 2 4
2 DHPG 2 3
3 Virovitica 2 2

Kalendar ženskih liga

<< < Kolovoz 2022 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
no entry in month Kolovoz 2022 no entry in month Kolovoz 2022