ALL STAR 2020 Z11 pobjeda Žute selekcije

202009 Z11 allstar

Danas je u Virovitici u novo otvorenoj dvorani Osnovne škole V. Nazor odigrana od 18,00 sati ALL STAR utakmica Mini basket Lige djevojčica MBL-Z11 između Žute/Neparne i Zelene/Parne Selekcije.

Žuta/Neparna Selekcija je bila uspješnija i nadigrala je ekipu Zelene/Parne Selekcije Lige MBL-Z11.

ŽUTA/NEPARNA SELEKCIJA - ZELENA/PARNA SELEKCIJA Lige MBL-Z11 39:22 (18:2, 4:12, 10:8, 7:0)

ŽUTA SELEKCIJA LIGE MBL-Z11: Miljak N. 2 (Virovitica), Cenger M. 4 (Virovitica), Duršot E. 0 (Virovitica), Lovreković A. 8 (Virovitica), Bucifal M.L. 0 (Virovitica), Požežanac Sabolić M. 4 (Virovitica), Gverić N. 9 (Virovitica), Hetzel N. 0 (Virovitica), Bajivić L. 2 (Virovitica), Kosi T. 2 (Virovitica)Salajić E. 8 (Virovitica), Blažičević D. (Virovitica 1234)Izbornik: Gverić D. (Virovitica)

ZELENA SELEKCIJA LIGE MBL-Z11 Novak E. 2 (Vindi), Majetić L. 0 (Vindi), Balažić M. 6 (Vindi), Brđanović L. 0 (Vindi), Kučej L. 0 (Vindi), Kukolja M. 6 (Vindi), Lukić I. 4 (Vindi), Šolaja T. 0 (Vindi), Jembrek L. 4 (Koprivnica), Patrčević Lj. 0 (Koprivnica), Gabaj L. 0 (Koprivnica), Šimić L. 0 (Koprivnica), Izbornik: Vuković T. (Vindi)

Na ALL STAR utakmici podijeljeni su pehari za prvo mjesto ekipi ŽKK Virovitica, za drugo mjesto ekipi ŽKK Vindi za treće mjesto ekipi ŽKK Koprivnica, a igračicama prve tri plasirane ekipe podijeljene su pripadajuće medalje.

Plaketu za najbolju u slobodnim bacanjima dobila je Ljupka Patrčević (Koprivnica)Plaketu za najbolju u tehnici vođenja lopte bacanjima dobila je Margareta Cenger (Virovitica), a plaketu za najbolju u brzini vođenja dobila je Marija Balažić (Vindi).

Najboljom igračicom ALL STAR utakmice proglašena je Nika Gverić (Virovitica) kojoj je uručena i pripadajuća plaketa.

Zahvaljujemo domaćinima na trudu i dobroj organizaciji, a svim učesnicama na borbenoj igri.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Grafičar 0 0
1 Ivančica 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Labrada 0 0
1 Međimurje 0 0
1 Petar Zrinski 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vindija 0 0
1 Virka 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M19 S

Juniori M19 Sjever

NO ITEMS

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M17 S

Kadeti M17 Sjever

NO ITEMS

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 2 4
2 Vedi 1 2
3 Koprivnica 1 1
4 Podravac 1 1
5 Pitomača 1 1
6 Bjelovar 0 0
6 Mladost (Đ) 0 0
6 Virka 0 0

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

NO ITEMS

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M13 S

Dječaci M13 Sjever

NO ITEMS

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

M11 S

Mini basket liga MBL-M11 Sjever

NO ITEMS

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

U9 S

Mini basket liga MBL-U9 Sjever

NO ITEMS

Kalendar muških liga

<< < Rujan 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
no entry in month Rujan 2020 no entry in month Rujan 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 0 0

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Pitomača 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radnik 2 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M11

3x3 M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica 2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Ženske lige

LP 2ZL

Liga za prvaka 2ZL

# Momčad UT Bod
1 Mursa 3 6
2 KAŽL 3 6
3 Vodice 3 4
4 Koprivnica 3 4
5 Jabuka 3 4
6 Folka 3 3

2ZLI

Druga ženska liga istok 2ZLI

# Momčad UT Bod
1 Mursa 7 13
2 Koprivnica 8 13
3 Brod na Savi 8 13
4 Brod 8 11
5 Podravac 7 6

2ZLC

Druga ženska liga centar 2ZLC

# Momčad UT Bod
1 Folka 10 19
2 Jabuka 10 16
3 Orka 10 16
4 Vindi 10 15
5 Lovrekice 10 13
6 Radost 10 11

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 1 2
2 Virovitica 1 2
3 Vindi 1 1
4 Radnik 1 1
5 Bistra 0 0
5 Podravac 0 0
5 Radost 0 0

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z13 S

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0
1 Virovitica 1234 0 0

Z11 S

Mini basket liga MBL-Z11 Sjever

NO ITEMS

Kalendar ženskih liga

<< < Rujan 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
no entry in month Rujan 2020 no entry in month Rujan 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Ledene 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi2 0 0

3x3 Z11

3x3 Z11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Kraljice košarke 0 0
1 Mi smo ekipa 0 0
1 Radnik 0 0
1 Suigračice 0 0
1 Vatrene košarkašice 0 0
1 Vatrice 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0