Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije

  • Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
    Prvenstvo Hrvatske U13 za djevojčice 2020, zlatna medalja ŽKK Podravac
  • KUP-M SJEVER 2020 KK Međimurje pobjednik
    KUP-M SJEVER 2020 KK Međimurje pobjednik
  • KUP-Z SJEVER 2020, ŽKK Vindi pobjednik
    KUP-Z SJEVER 2020, ŽKK Vindi pobjednik
  • KUP-M KS KKŽ 2020, KK Podravac pobjednik
    KUP-M KS KKŽ 2020, KK Podravac pobjednik
  • 16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga Z17, ŽKK Koprivnica i Selekcija
  • 17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
    17. ALL STAR 2020 Liga M17, KK Bjelovar i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
    16. ALL STAR 2020 Liga M15, Radnik i Selekcija
  • 13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
    13. ALL STAR 2020 Liga Z13, ŽKK Podravac i Selekcija
  • 16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
    16. ALL STAR 2020 Liga M13, Selekcija i KK Radnik
  • 8. ALL STAR 2020 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija
    8. ALL STAR 2020 MBL-Z11, Žuta i Zelena Selekcija

Džinovskoj djeci Noć košarke 2020

202006 NoćKošarke

Vrijednim radom sportskih djelatnika KK MLadost završio je 15. tradicionalni turnir Noć Košarke 2020 u Đurđevcu pobjedom ekipe Džinovske djece i pobjedom Jana Vrdoljaka u tricama.

Uz sudjelovanje 10 ekipa održan je zanimljiv turnir u haklu gdje su ekipe igrale u dvije grupe.

REZULTATI GRUPA A

Knap - Pumprla 21:9

Boleri - Surovi 3:21

Surovi - Ispod 90 21:12

Pumprla - Boleri 21:16

Boleri - Knap 0:11

Ispod 90 - Pumprla 5:21

Pumprla - Surovi 9:21

Knap - Ispod 90 20:22

Ispod 90 - Boleri 11:0

Surovi Knap 21:10

POREDAK GRUPA A

Rbr  Ekipa  Bod
1  Surovi 8
2  Knap 6
3  Pumprla 6
4  Ispod 90 6
5  Boleri 4

REZULTATI GRUPA B

Džinovska djeca - Crne mambe 21:18

Drinken boyz - Ime ne znam 21:10

Ime ne znam - Vulični pesi 21:15

Crne mambe - Drinken boyz 21:7

Drinken boyz - Džinovska djeca 7:21

Vulični pesi - Crne mambe 0:11

Crne mambe - Ime ne znam 21:5

Džinovska djeca - Vulični pesi 11:0

Vulični pesi - Drinken boyz 18:21

Ime ne znam - Džinovska djeca 0:11

POREDAK GRUPA B

Rbr  Ekipa  Bod
1  Džinovska djeca 8
2  Crne mambe  7
3 Drinken boyz  6
4  Ime ne znam 5
5  Vulični pesi 4

POLUFINALE

Džinovska djeca - Knap 2:0 (B.B., ekipa Knap predala utakmicu zbog ozljede igrača)

Surovi - Crne mambe 21:17

FINALE

Džinovska djeca - Surovi 21:12

Za dvije najbolje ekipe domaćin je pripremio novčane nagrade, a trećoj ekipi slijedio je poklon sponzora. Prve tri ekipe nagrađene su peharima i medaljama pokrovitelja turnira Košarkaškog saveza Koprivničko-križevačke županije.

Pobjednička ekipa Džinovska djeca nastupala je u sastavu Dubravko Zadravec, Tomislav Matoić, Matej Ćurić i Stefan Zadravec. Drugoplasirana ekipa Surovi nastupila je u sastavu Lovro Rusak, Petar Glumac, Stjepan Kranjčec i Adrian Zvošec dok je trećeplasirana ekipa Crne mambe nastupila u sastavu Anto Pušelja, Blaž Capek, Karlo Molnar i Igor Odobašić

Najbolji u tricama bio je Jan Vrdoljak u konkurenciji od 44 prijavljenih kojem je dodijeljena plaketa pokrovitelja Košarkaškog saveza Koprivničko-križevačke županije.

Za divan ugođaj pobrinula se stalna i vjerna publika koja je pratila svoje favorite i nagrađivala ih zasluženim pljeskom.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Podravac 4 8
2 Grafičar 3 6
3 Petar Zrinski 4 6
4 Vedi 4 6
5 Radnik 4 5
6 Virka 3 5
7 Koprivnica 4 5
8 Vindija 1 2
9 Labrada 2 2
10 Bjelovar 2 2
11 Ivančica 1 1
12 Međimurje 0 0

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Virka 3 4
3 Vedi 2 3
4 Bjelovar 1 2
5 Mladost (Đ) 1 1
6 Radnik 1 1

M19 S

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Virka 5 8
2 Vedi 3 6
3 Podravac 3 5
4 Mladost (Đ) 2 4
5 Koprivnica 3 3
6 Radnik 3 3
7 Bjelovar 1 1

M17 S

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 7 14
2 Vedi 6 11
3 Mladost (Đ) 5 7
4 Pitomača 7 7
5 Podravac 4 6
6 Virka 4 6
7 Koprivnica 5 6

M15 S

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Mladost (Đ) 3 4
2 Koprivnica 2 3
3 Vedi 1 2
4 Virka 1 2
5 Radnik 1 1
6 Petar Zrinski 0 0

M13 S

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virovitica 0 0

Kalendar muških liga

<< < Studeni 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 01 02 03 04 05 06
no entry in month Studeni 2020 no entry in month Studeni 2020

3x3 Muške lige

3x3 M19

3x3 M19

# Momčad UT Bod
1 Podravac 0 0

3x3 M17

3x3 M17

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M15

3x3 M15

# Momčad UT Bod
1 Bjelovar 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Pitomača 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radnik 2 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M13

3x3 M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

3x3 M11

3x3 M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Koprivnica 2 0 0
1 Mladost (Đ) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 3 5
2 Vindi 1 2
3 Brod na Savi 1 2
4 Brod 1 2
5 Podravac 2 2
6 Radost 2 2

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 9 18
2 Virovitica 7 11
3 Bistra 5 7
4 Radost 4 6
5 Koprivnica 5 6
6 Radnik 5 5
7 Vindi 3 4

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Radnik 4 7
2 Podravac 3 6
3 Virovitica 3 5
4 Bistra 2 4
5 Mladost (Iv) 3 3
6 DHPG 3 3
7 Radost 1 1
8 Vindi 1 1

Z13VK

Djevojčice Z13 VK

# Momčad UT Bod
1 Radnik 5 10
2 Koprivnica 7 9
3 Virovitica 4 7
4 Vindi 3 6
5 Virovitica 2 5 5
6 Mladost (Iv) 3 4
7 Vindi2 3 4

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 3 6
2 Koprivnica 5 5
3 Vindi 2 4
4 Virovitica 2 3
5 Mladost (Iv) 2 3

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0
1 Virovitica 1234 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Studeni 2020 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 01 02 03 04 05 06
no entry in month Studeni 2020 no entry in month Studeni 2020

3x3 Ženske lige

3x3 Z19

3x3 Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Ledene 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z17

3x3 Z17

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Vindi 0 0

3x3 Z15

3x3 Z15

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0

3x3 Z13

3x3 Z13

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi2 0 0

3x3 Z11

3x3 Z11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Kraljice košarke 0 0
1 Mi smo ekipa 0 0
1 Radnik 0 0
1 Suigračice 0 0
1 Vatrene košarkašice 0 0
1 Vatrice 0 0
1 Vindi 0 0
1 Vindi 2 0 0
1 Virovitica 0 0