Virka – kadeti

638
Kratko ime:
Virka
Srednje veliki naziv:
Virka
Mjesto održavanja::
Dvorana OŠ Ivane Brlić Mažuranić Virovitica

Pozicija

# UT Pobjede Neriješeno Izgubljene GD Bodovi
2 3 2 0 1 12 5

Trenutna forma

HAH
PobPorPob??

Rezultati

Datum Ekipa Lokacija Rezultati
11.10.2026 15:30Koprivnica KoprivnicaH
04.10.2026 14:30Vedi VediA
26.09.2026 11:00Mladost (Đ) Mladost (Đ)H

U najavi

Datum Ekipa Lokacija Rezultati
18.10.2026 18:15Radnik RadnikA

26.09.2026 11:00
Virka
Mladost (Đ)
Dvorana OŠ Ivane Brlić Mažuranić Virovitica
04.10.2026 14:30
Vedi
Virka
Dvorana I OŠ Bjelovar
11.10.2026 15:30
Virka
Koprivnica
Dvorana OŠ Ivane Brlić Mažuranić Virovitica
18.10.2026 18:15
Radnik
Virka
Velika dvorana OŠ Ljudevita Modeca Križevci

Prezime i ime Odigrano utakmica Registracijska iskaznica igrač/ica
0 51039
0 43440
0 49745
0 49719
0 50873
0 43443
0 49721
0
0 43437
0 47219
0 49724
0 49743
0 42327
0 50241

IgračUtakmiceKoševiKoš/UtSLBSLB/UtTriceTrice/UtGreškeGreške/Ut
Babić Saša36220.6731
Duršot Jan34414.6772.3310.3372.33
Golinac Leon221
Grahovac Lukas1
Gverić Dino320.67
Harmund Dino3113.6710.3320.6741.33
Knežević Vito1
Lulić Šimun2
Matošina Matej324841.3310.33124
Mrmoš Saša37123.6720.679351.67
Pavlović Fran320.6731
Pušćenik David37123.676210.3341.33
Robotić Tien341.3351.67
Ukupno332357.12220.67140.42451.36