Vedi – kadeti

6359
Kratko ime:
Vedi
Srednje veliki naziv:
Vedi
Mjesto održavanja::
Dvorana I OŠ Bjelovar

Pozicija

# UT Pobjede Neriješeno Izgubljene GD Bodovi
1 3 3 0 0 138 6

Trenutna forma

AHA
PobPobPob??

Rezultati

Datum Ekipa Lokacija Rezultati
11.10.2026 15:00Mladost (Đ) Mladost (Đ)A
04.10.2026 14:30Virka VirkaH
26.09.2026 10:30Radnik RadnikA

U najavi

Datum Ekipa Lokacija Rezultati
24.10.2026 Koprivnica KoprivnicaH

26.09.2026 10:30
Radnik
Vedi
Velika dvorana OŠ Ljudevita Modeca Križevci
04.10.2026 14:30
Vedi
Virka
Dvorana I OŠ Bjelovar
11.10.2026 15:00
Mladost (Đ)
Vedi
Dvorana OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac
24.10.2026
Vedi
Koprivnica
Dvorana I OŠ Bjelovar

Prezime i ime Odigrano utakmica Registracijska iskaznica igrač/ica
0 41602
0 42293
0 48586
0 39833
0 48577
0 41631
0 42408
0 46086
0 42546
0 43038
0 49944
0 41596
0 49688
0 41978
0 36030
0 41794
0 40818

IgračUtakmiceKoševiKoš/UtSLBSLB/UtTriceTrice/UtGreškeGreške/Ut
Adamec Toma3541810.333162
Ambroš Roko3289.333110.3393
Benkus Lukas36220.6720.67
Feletar Petar3175.6731
Gredelj Vito3331120.6751.6782.67
Mamić Šimun33110.3351.67
Marenić Ivor312420.6762
Mudri Grgur3331120.6710.3341.33
Pranjić Šimun Petar318610.3310.3341.33
Šiprak Frane3421420.6720.67
Šporčić Vito312420.67
Vlahović Marko3165.3341.3310.33
Ukupno362747.61150.42190.53491.36