Radnik – juniori

6049
Kratko ime:
Radnik
Srednje veliki naziv:
Radnik
Mjesto održavanja::
Velika dvorana OŠ Ljudevita Modeca Križevci

Pozicija

# UT Pobjede Neriješeno Izgubljene GD Bodovi
1 3 2 0 1 64 5

Trenutna forma

AHA
PobPorPob??

Rezultati

Datum Ekipa Lokacija Rezultati
08.10.2026 19:30Mladost (Đ) Mladost (Đ)A
03.10.2026 15:30Vedi VediH
25.09.2026 20:15Koprivnica KoprivnicaA

U najavi

Datum Ekipa Lokacija Rezultati
24.10.2026 Podravac PodravacH

25.09.2026 20:15
Koprivnica
Radnik
Dvorana Branimir OŠ A.N. Gostovinski Koprivnica
03.10.2026 15:30
Radnik
Vedi
Velika dvorana OŠ Ljudevita Modeca Križevci
08.10.2026 19:30
Mladost (Đ)
Radnik
Dvorana OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac
24.10.2026
Radnik
Podravac
Velika dvorana OŠ Ljudevita Modeca Križevci

Prezime i ime Odigrano utakmica Registracijska iskaznica igrač/ica
0 43931
0 43112
0 43170
0 45833
0 39769
0 45834
0 40261
0 37210
0 42547
0 46972
0 51176
0 48145
0 44999
0 38653
0 45839
0 48525
0 40260
0 38660
0 42210
0 43185
0 44959
0 46978
0 45837

IgračUtakmiceKoševiKoš/UtSLBSLB/UtTriceTrice/UtGreškeGreške/Ut
Antolić Matija33110.3310.3341.3372.33
Antolić Vanja3165.3320.6741.33
Bačani Jakov3113.6710.3320.67
Beljo Jakov2381952.510.542
Bogdanović Luka3301020.6720.6762
Gatarić Tin33110.33
Katanović Damjan3175.6710.333110.33
Kusobrak Lucas1
Kusobrak Noa351.6710.3351.67
Kuzel Filip3391320.6720.6772.33
Potočnik Kranjčec Vid3103.3341.33
Pukec Bruno33210.673110.3351.67
Skalički Jurica36231
Ukupno362386.61140.39180.5481.33