Treći dan poluzavršnice PH za kadete

2016 M16 PH 3dan

Završio je treći dan poluzavršnice Prvenstva Hrvatske za kadete Skupina "A" gdje su kadeti KK Cibona već osigurali završnicu juniorskog prvenstva. Za drugog sudionika u završnici odlučivati će sutrašnja utakmica između KK Dubrava i KK Zadar.

REZULTAT, Subota, 07.05.

KK Dubrava - KK Cibona 59 : 78 (12:13, 12:26, 17:19, 18:20)

 KK Dubrava: M. Marunić 2, L. Cvitanović 15, M. Glasnović 8, D. Sedlo 9, F. Govorčin 5, L. Babić 7, L. Božić 4, K. Krnjašić 3, V. Kumanović 2, V. Vlahovec 2, M. Prelec, D. Žulić, V. Kos, J. Grabovac, D. Joksimović 2, Trener: J. Bulajić

 KK Cibona: D. Ivić 12, L. Jurički 4, F. Jarnjak 10, J. Jeličić 5, M. Rudan 10, K. Petković 1, A. Brzović 1, R. Škarica, D. Bistrović 14, D. Branković 5, I. Galić, O. Janković 16, Trener: J. Dulibić

KK Koprivnica - KK Zadar 72 : 102 (24:34, 18:23, 12:23, 18:22)

 KK Koprivnica: F. Tetec, H. Vrhovec 10, I. Kuzmić 8, M. Vedriš 20, M. Gerić 18, M. Balatinec, F. Igrić, J. Balaško 4, F. Mikor 1, M. Igrić, A. Bagarić 2, D. Žaja 9, Trener: D. Balaško

 KK ZadarR. Višić 6, V. Barbarosa 10, R. Lovrić 5, T. Hordov 2, L. Nenadić 2, M. Fantina 11, L. Paleka 9, R. Erslan 13, L. Višić 16, D. Bogović 6, A. Milković 10, D. Hržina 12, Trener: R. Vidaković

TABLICA 

RB Ekipa Bod Ut Pob Por Pos Pri Raz
1. KK Cibona 6 3 3 0 266 155 11
2. KK Zadar 5 3 2 1 256 222 33
3. KK Dubrava 5 3 2 1 215 213 2
4. KK Kastav 4 3 1 2 215 212 3
5. KK Koprivnica 4 4 0 4 217 366 -149

Pozivamo Vas da dođete i sutra na zadnje kolo te da uživate u košarkaškim majstorijama te bodrite ekipe na sportski i fer način.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Radnik 3 6
2 Ivančica 2 4
3 Grafičar 2 3
4 Bjelovar 1 2
5 Međimurje 1 2
6 Vindija 1 2
7 Petar Zrinski 2 2
8 Koprivnica 2 2
9 Virka 2 2
10 Vedi 1 1
11 Podravac 1 1
12 Labrada 1971 0 0

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Virka 3 5
2 Podravac 2 4
3 Koprivnica 2 3
4 Radnik 1 1
5 Petar Zrinski 1 1
6 Vedi 1 1
7 Bjelovar 0 0

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Međimurje 1 1
3 Ivančica 1 1

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Podravac 2 4
3 Radnik 2 3
4 Mladost (Đ) 3 3
5 Virka 1 1

M19 S

Juniori M19 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 15
4 Međimurje 10 13
5 Donji Kraljevec 10 12
6 Radnik 10 12

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Radnik 4 8
2 Vedi 5 8
3 Virka 3 6
4 Mladost (Đ) 5 6
5 Koprivnica 5 6
6 Podravac 4 5

M17 S

Kadeti M17 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 18
2 Vedi 9 17
3 Podravac 10 16
4 Čakovec 8 12
5 Radnik 8 9
6 Donji Kraljevec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Pitomača 3 5
2 Radnik 2 4
3 Virka 2 4
4 Vedi 2 4
5 Podravac 3 4
6 Koprivnica 3 3
7 Petar Zrinski 2 2
8 Virka 2 1 1

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Radnik 7 11
2 Rudar 3 6
3 Vedi 6 6
4 Međimurje 3 5
5 Grafičar 3 5

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 6 10
2 Vedi 5 9
3 Mladost (Đ) 4 7
4 Petar Zrinski 3 5
5 Podravac 4 5
6 Radnik 4 4
7 Virka 2 2

M13 S

Dječaci M13 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 10 20
2 Međimurje 10 17
3 Vindija 10 17
4 Vedi 10 13
5 Koprivnica 10 12
6 Mladost (Đ) 10 11

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica M 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Koprivnica Z 0 0

Kalendar muških liga

<< < Listopad 2021 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
27 28 29 30 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no entry in month Listopad 2021 no entry in month Listopad 2021

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Brod 0 0
1 Folka 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Orka 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 5 10
2 Radost 4 7
3 Radnik 4 6
4 Koprivnica 5 6
5 Virovitica 3 5
6 Bistra 5 5

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 3 6
2 Radost 2 4
3 Koprivnica 2 3
4 Bistra 2 3
5 Virovitica 2 3 3
6 Radnik 1 2
7 Mladost (Iv) 2 2
8 Vindi 1 1

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 5 9
2 Virovitica 3 6
3 Mladost (Iv) 4 6
4 DHPG 4 6
5 Koprivnica 5 6
6 Podravac 4 5
7 Vindi 2 4
8 Vindi2 3 3

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0
1 Virovitica 2 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Listopad 2021 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
27 28 29 30 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no entry in month Listopad 2021 no entry in month Listopad 2021