Radnik u Ligi M18 prvi na Sjeveru

m18

KK Radnik, Križevci uvjerljivo je bez poraza prvak Lige juniora M-18 na Sjeveru.

KK Međimurje Blue Kids je drugi, a na trećem mjestu je KK Dubravčan i na četvrtom mjestu je KK Virovitica. Kako ostala tri kluba imaju isti broj bodova određivanje plasmana je određeno košarkaškim pravilima.

Osvajanjem prvog mjesta KK Radnik izborio je nastup na poluzavršnici Prvenstva Hrvatske za juniore.

Čestitke KK Radnik na osvajanju prvog mjesta i želimo im puno uspjeha na poluzavršnici.

Muške lige

2ML

Druga muška liga 2ML

# Momčad UT Bod
1 Radnik 3 6
2 Ivančica 2 4
3 Grafičar 2 3
4 Bjelovar 1 2
5 Međimurje 1 2
6 Vindija 1 2
7 Petar Zrinski 2 2
8 Koprivnica 2 2
9 Virka 2 2
10 Vedi 1 1
11 Podravac 1 1
12 Labrada 1971 0 0

Kup KS

Kup KS KKŽ muški

# Momčad UT Bod
1 Virka 3 5
2 Podravac 2 4
3 Koprivnica 2 3
4 Radnik 1 1
5 Petar Zrinski 1 1
6 Vedi 1 1
7 Bjelovar 0 0

Kup S

Kup Sjever muški

# Momčad UT Bod
1 Podravac 2 4
2 Međimurje 1 1
3 Ivančica 1 1

M19

Juniori M19

# Momčad UT Bod
1 Vedi 2 4
2 Podravac 2 4
3 Radnik 2 3
4 Mladost (Đ) 3 3
5 Virka 1 1

M19 S

Juniori M19 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Vindija 10 19
2 Podravac 10 19
3 Vedi 10 15
4 Međimurje 10 13
5 Donji Kraljevec 10 12
6 Radnik 10 12

M17

Kadeti M17

# Momčad UT Bod
1 Vedi 4 7
2 Virka 3 6
3 Radnik 3 6
4 Mladost (Đ) 5 6
5 Koprivnica 5 6
6 Podravac 4 5

M17 S

Kadeti M17 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Međimurje 10 18
2 Vedi 9 17
3 Podravac 10 16
4 Čakovec 8 12
5 Radnik 8 9
6 Donji Kraljevec 9 9

M15

Pretkadeti M15

# Momčad UT Bod
1 Pitomača 3 5
2 Radnik 2 4
3 Virka 2 4
4 Vedi 2 4
5 Podravac 3 4
6 Koprivnica 3 3
7 Petar Zrinski 2 2
8 Virka 2 1 1

M15 S

Pretkadeti M15 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Radnik 7 11
2 Rudar 3 6
3 Vedi 6 6
4 Međimurje 3 5
5 Grafičar 3 5

M13

Dječaci M13

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica 5 9
2 Mladost (Đ) 4 7
3 Vedi 4 7
4 Petar Zrinski 3 5
5 Podravac 4 5
6 Radnik 4 4
7 Virka 2 2

M13 S

Dječaci M13 Sjever

# Momčad UT Bod
1 Grafičar 10 20
2 Međimurje 10 17
3 Vindija 10 17
4 Vedi 10 13
5 Koprivnica 10 12
6 Mladost (Đ) 10 11

M11

Mini basket liga MBL-M11

# Momčad UT Bod
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Virka 0 0

U9

Mini basket liga MBL-U9

# Momčad UT Bod
1 Koprivnica M 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Radnik 0 0
1 Vedi 0 0
1 Koprivnica Z 0 0

Kalendar muških liga

<< < Listopad 2021 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
27 28 29 30 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no entry in month Listopad 2021 no entry in month Listopad 2021

Ženske lige

1ZL

Prva ženska liga 1ZL

# Momčad UT Bod
1 Brod 0 0
1 Folka 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Orka 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0

Kup S

Kup Sjever žene

# Momčad UT Bod
1 Vindi 2 4
2 Podravac 2 3
3 Virovitica 2 3
4 Koprivnica 1 1
5 Radost 1 1

Z19

Juniorke Z19

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Podravac 0 0
1 Radost 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0

Z17

Kadetkinje Z17

# Momčad UT Bod
1 Podravac 5 10
2 Radost 4 7
3 Radnik 4 6
4 Koprivnica 5 6
5 Virovitica 3 5
6 Bistra 5 5

Z15

Pretkadetkinje Z15

# Momčad UT Bod
1 Virovitica 3 6
2 Radost 2 4
3 Koprivnica 2 3
4 Bistra 2 3
5 Virovitica 2 3 3
6 Radnik 1 2
7 Mladost (Iv) 2 2
8 Vindi 1 1

Z13

Djevojčice Z13

# Momčad UT Bod
1 Radnik 5 9
2 Virovitica 3 6
3 Mladost (Iv) 4 6
4 DHPG 4 6
5 Koprivnica 5 6
6 Podravac 4 5
7 Vindi 2 4
8 Vindi2 3 3

Z11

Mini basket liga MBL-Z11

# Momčad UT Bod
1 Bistra 0 0
1 DHPG 0 0
1 Koprivnica 0 0
1 Mladost (Iv) 0 0
1 Podravac 0 0
1 Vindi 0 0
1 Virovitica 0 0
1 Virovitica 2 0 0

Kalendar ženskih liga

<< < Listopad 2021 > >>
Po Ut Sr Č Pe Su Ne
27 28 29 30 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
no entry in month Listopad 2021 no entry in month Listopad 2021